הפסקת טרור העפיפונים

אין תמונה

מספר חתימות

1
 
5,000  
פורסם בתאריך: 04/07/2019
 

תושבי הדרום סובלים במשך שנים מהמצב הביטחוני במדינה שלנו. במשך השנים אזעקות, טילים וצבא אדום הפכו לחלק מן השגרה שלהם אך בחצי שנה האחרונה החמאס השתמש בשיטה חדשה על מנת לפגוע במדינתנו והיא בעזרת עפיפונים ובלוני תבערה. בטרור העפיפונים מופרחים עפיפונים ובלונים אשר קשורים אליהם חומרי נפץ ותבערה אשר מגיעים לתושבי הדרום. ילדים רבים אשר רואים את העפיפונים והבלונים לא מבינים את הסכנות ובעיניהם בלון הוא דבר תמים ולכן ילדים רבים יכולים להיפגע. בנוסף העפיפונים ובלוני התבערה גרמו נזק גדול לשדות רבים בישובי עוטף עזה. גידולים רבים אשר גידלו חקלאים במשך זמן ממושך נשרפו בשניות בגלל העפיפונים ובלוני התבערה. הדבר גרם לנזק כלכלי גדול בישובי הדרום ומעבר לכך יקח המון זמן על מנת לשקם את השדות ולזרוע את הגידולים מחדש.

הבלונים והעפיפונים מגיעים להמון מקומות לשדות, לבתים, לבתי ספר ואפילו לגני ילדים הדבר מהווה סכנה רבה לחייהם של אנשים רבים ובקלות שדות ובתים יכולים להישרף וגם חיי אדם עלולים להיפגע.

לא אפשרי שכך תהיה המציאות של תושבי העוטף, העפיפונים ובלוני התבערה הם כבר חלק מן השגרה שלהם ודבר לא אמור להיות כך! אנשים לא אמורים לחיות בפחד ולהרגיש תמיד בסכנה. התושבים לא יודעים לאן הבלונים והעפיפונים שמופרחים מעזה יגיעו והם לא צריכים לחיות פחד שאולי בלילה מבלי שישימו לב יגיע בלון לחצר הבית שלם וישרוף אותו. זה לא מציאות שילדים צריכים לגדול לתוכה ולא מציאות שיכולה להפוך לחלק מחיי היום יום.

אנו קוראות לצבא ולראש הממשלה לעשות כל מה שניתן על מנת למגר את הפרחת העפיפונים ובלוני התבערה ולהחזיר את השקט השלווה והביטחון לדרום ולעשות כל מה שניתן על מנת לשקם את הדרום, השדות והפרחים השרופים ובעיקר לשנות את המציאות של התושבים!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו