רוצים טכנולוגיה בטוחה - מסרבים ל"מונים חכמים" הכופים עלינו קרינה!

אין תמונה

מספר חתימות

325
 
10,000  

בס"ד

"מונים חכמים" המסכנים את כולנו בקרינה אלחוטית מצטברת מותקנים בימים אלו בארץ בניגוד להמלצות המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות!

 בימים אלה מחליפות רשויות רבות את מוני המים, החשמל והגז שבחצרות ובבתים שלנו ב'מונים חכמים'. אלו הם מונים דיגיטליים ו/או אלחוטיים. המונים הללו משדרים  למחשב המרכזי של חברת המים או חברת החשמל מדי כמה שניות כמה מים או חשמל צרכנו. כך יש לחברה מידע שוטף על רמת הצריכה שלנו ואין לה צורך לשלוח קורא מונים לביתנו כל חודשיים.

החלפה כזו כבר נעשתה במקומות מסוימים בארה"ב ובקנדה, ובעקבותיה נשמעו תלונות על בעיות בריאות משמעותיות שהחלו להופיע אצל הלקוחות בעלי ה'מונים החכמים'. הקרינה האלקטרומגנטית של המכשירים הללו היא ברמה נמוכה אך תמידית, 24 שעות ביממה כל ימות השנה. גם כך אנחנו מוקפים בקרינה רבה מדי – מאנטנות סלולריות, מטלפונים ניידים, מחשבים ניידים, תנורי מיקרוגל, שערים אלקטרוניים ועוד. למה להוסיף לנו עוד קרינה? ארגון הבריאות העולמי כבר הזהיר שהקרינה מסוכנת לאדם ואף מסרטנת. כאבי ראש, סחרחורות, אובדן זיכרון, בעיות קשב וריכוז, בעיות פוריות, ועוד – גם הם קשורים לקרינה במקרים רבים.

גם מי שמשתמש בטלפון נייד, במיקרוגל או בראוטר יכול לכבות את המכשירים הללו או להעביר אותם לאן שהוא רוצה. לעומת זאת, על ה'מונים החכמים' אין ללקוח שום שליטה. חשוב גם לציין שהמשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות המליצו שלא להתקין את המונים הללו באופן אלחוטי, ובכל זאת משום-מה מתקינים אותם. כמו כן, לצורך קליטת שידורי ה'מונים החכמים' כבר מתקינים ברחבי הארץ עוד אנטנות.

אנו קוראים לציבור להתנגד להחלפת המונים ולבקש את השארת המונים הקיימים. זכותנו הדמוקרטית לדרוש שלא יתקינו לנו בחצר ובבית מכשירים המסכנים את בריאותנו. תינוקות וילדים, נשים בהריון, קשישים וחולי לב רגישים במיוחד לקרינה.  מידע נוסף בנושא זה אפשר למצוא באתרhttp://www.norad4u.co.il                            

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

21/01/2016
העצומה השיגה 100 חתימות!
16/08/2015
העצומה נפתחה