לא נשתוק יותר לשמעון פרס

לא נשתוק יותר לשמעון פרס

מספר חתימות

850
 
500,000  

עצומה זאת תחתמו ושתפו על הביזיון שלחתרן בלתי נלאה , האחד בדורו עם פולחן אישיות יוצא דופן שמעון פרס במדינת ישראל אנו רוצים אותו בכלא והנה כמה דוגמאות למה כן צריך להיות בכלא על סיכון ביטחון מדינת ישראל,הפקר העם היהודי במדינה ותמיכה בטרור האסלאמי.

אנו אזרחי מדינת ישראל נתנו ל"אזרח מספר 1" שלנו שמעון פרס להיות ראש הממשלה שלנו וגם להיות נשיא.

שמעון פרס נעץ סכין בלב המדינה שאני לא מאמין שבמדינות אחרות היו עושים ככה.

שמעון פרס השתמעת מכוחות הלוחמים של ההגנה  ב1947 וגם לאחר מכן בצה"ל ובמקום זה מנסה לבנות את הקריירה הפוליטית שלו בקום המדינה והיה קשור למפלגת מפא"י והיה מזכ"ל הנוער העובד (איזה ייצוג לנוער העובד עוד משתמט וגם מחשיב עצמו ללוחם קרבי).

הסיט את נערים של הנוער העובד ואמר להם לתפוס את נערי אצ"ל ולח"י ולהסגיר אותם לבריטים (זה היה לפני קום המדינה).

שימש בתפקידים ביטחוניים בשירות "ההגנה" וקניית נשק אך זאת כתרוץ  שלא רצה לעשות שירות בכוחות הלוחמים ולא לעשות טירונות ולא להצטרף לכוחות הלוחמים.

במלחמת סיני שמעון פרס לא עשה שום הרכות לפני מול ארה"ב במקרה ואם תעשה סנקציות מול ישראל,צרפת ובריטניה וגרם לאי אמון של ארה"ב בישראל ומפה התחיל העניין של הפסקות של מלחמות נגד ישראל וההסתה נגד מדינת ישראל מהעולם שבכל מבצע אנו עוצרים ולא מנצחים טוטלית את האויב.

שמעון פרס כעס על הרמטכ"ל יצחק רבין במלחמת ששת הימים שחימם את אזור סוריה,מצרים וירדן והסיט את דויד בן גוריון נגד הרמטכ"ל יצחק רבין על המלחמה הזאת טען שהעם היהודי סובל בגלל אותה מלחמה וחייבים להחזיר לאויבנו את השטחים.

אמר בבמת הכנסת אחרי מלחמת ששת הימים שאנו צריכים להתבייש שאנו לא נלחמים עם ארה"ב.

שמעון פרס תמיד ניסה לקבל אמון מדויד בן גוריון גם אחרי פרוק מפא"י הלך אם דויד בן גוריון למפלגת רשימת פועלי ישראל (רפ"י)  אך בזמן שהתנגד דויד בן גוריון בזמן שהקמת של מפלגת העבודה  בגלל האיחוד המפלגות מפא"י,רפ"י ואחדות העבודה - פועלי ציון אז שמעון פרס קפץ על מציעה ובגד בדויד בן גוריון כדי להיות ראש המפלגת העבודה.

ניצל שמעון פרס את המצב שהיה עם רבין ופרשת חשבון הדולרים כדי להיות ראש הממשלה הבא של ישראל ב1977 ורצה להרוס לרבין את התדמית של ראש ממשלה אחרי הפסד של שמעון פרס קרא למזרחים  שבחרו את בגין "תנועות מזרחיות" אחרי ההפסדו ועלייתו של הליכוד.

שמעון פרס כשר האופוזיציה הסית את תושבי מדינת ישראל נגד מנחם בגין על כל דבר שעשה לטוב ולרע כדי לפגוע במעמדו של מנחם בגין.

שמעון פרס כשר האופוזיציה תמיד תמך  בצד אויב ו"ידידים".

שמעון פרס תמך בדעות הגזעניות של נשיא ארה"ב לשעבר ג'ימי קרטר.

וכהונתו של נשיא ג'ימי קרטר נשיא ארה"ב שונא ישראל להחזיר את שטחים  חצי האי סיני למצרים ותמכו בו ממשלת מצרים ברעיון ופה שמעון פרס תמך גם ברעיון  לתת את חצי האי סיני למצרים כדי לגרום ללחץ רב למנחם בגין שהביא את החזרת השטח למצרים שהביא איתו היום את הטרור בחצי האי סיני ועליית האל-קעידה בשנות ה-80 וגם שאיימן מוחמד רביע א-זוואהירי ראש ההג'יהאד האסלאמי המצרי (להיום אחרי חיסול אוסמה בנלאדן הוא ראש הארגון טרור הרצחני האל קעידה) ימצא תרוץ לתקוף אחד מין הימים את מדינת ישראל.

סדאם חוסיין עבד אל-מג'יד א-תכריתי מטעם מפלגת בעת' שאמר בתחילת שנות ה-80 שהוא רוצה לתקוף את מדינת ישראל אז מנחם בגין אישר להשמיד את הכור הגרעיני העיראקי (כמו היום שיש כורים גרעינים איראנים) אך שמעון פרס הסית העם נגד מנחם בגין על  הפצצת הכור העיראקי של סדאם חוסיין ואמר  שמנחם בגין עשה זאת למטרת בחירות ולא למטרת העם וגם אסור לפעול בניגוד למעצמה ארה"ב גם שידע שמעון פרס בכהונתו של ג'ימי קרטר היה שונא ישראל. 

שמעון פרס רצה לתת לסדאם חוסיין לשלוט שליטה מלאה על יהודה,שומרון,מזרח ירושלים והר הבית כדי להוציא את אש"פ מהמקומות האלה [כמו ספטמבר השחור שהיה צבא ירדן של המלך חוסיין מול ארגוני הטרור של "פלסטינים"(=ארגונים כמו אש"פ עברו לבנון כדי לתקוף משמה את מדינת ישראל בפרוץ מלחמת לבנון הראשונה ארגון אש"פ עברו לתוניס בלוב ושמה הסיפור התנקשות של ח'ליל אל-וזיר שהיה ממקורביו של יאסר ערפאת)].

ב-1987 כשר החוץ שמעון פרס בזמן תחילת האיתנפאדה הראשונה  טען "שאי אפשר לנצח את גל הטרור של האיתנפאדה הראשונה וחייבים להכנה".

שמעון פרס תמך בדעות הגזעניות של נשיא ארה"ב לשעבר ריצ'רד ניקסון.

שמעון פרס חשב על "התרגיל המסריח" שאיחד כוחות עם ש"ס של יצחק חיים פרץ ואגודת ישראל (אגו"י) של  משה זאב פלדמן ולא מספיק זה שיחד 5 חברי כנסת מטעם מפלגת הליכוד לחבור אליו ופגע באמון האזרחים שהצביעו לליכוד.

שמעון פרס גם שהיה עם רבין תמיד רצה את עצמו בראשות מפלגת העבודה ולהיות גם ראש הממשלה. 

עשה את ה"תרגיל המסריח" עם אריה דרעי ממפלגת ש"ס שגרמו יחד לפשע אוסלו.

הוא עשה הכל כדי שיהודה ושומרון  תהיה לרשות הפלסטינית בכל מחיר.

גרם בתקשורת העולמית לאמין שיש עם פלסטיני כדי לתת לגיטימציה שהוא זה שיציל את העם היהודי מאסון.

שמעון פרס רצה לתמוך באויבי מדינת ישראל מול דעותיו של יצחק שמיר להביא וטו על מי שיהיה במשלחת של ירדן [בזכות יצחק שמיר הצלחנו להשיג בהסכמי אוסלו ידידות וגרם ששליש מעולם היו ביחסים דיפלומטים עם מדינת ישראל שהן סין והודו וגם דרש שמי שלא בעל יחסי ידידות עם מדינת ישראל שלא יגיע להסכם אוסלו מה שפרס התעקש שלא אכפת לו מי המדינה שתבוא להסכם הזה(ואילו לא היה וטו היו נציגים ערבים בממשלה היו מגיעים למגעים חד צדדים)].

שמעון פרס לא היה אכפת ממצרים אחרי שנתן נשק לטרור בעזה ויהודה ושומרון בפשע אוסלו מה שכמעט חיסל את הסכם עם מצרים שהביא את מצרים להידרדרות מול הארגוני קיצון ערבים בסיני כי ארגונים כמו חמאס מביאים נשק לארגונים בחצי האי סיני באותה תקופה.

שמעון פרס אמר שאם יאסר ערפאת אחרי הסכם אוסלו לא יעזור למדינת ישראל נגד חמאס,חיזבאללה ולא יצא נגד ארגוני הטרור בעזה הנוספים אז שמעון פרס  יעיף אותו ללוב אך שיקר את העם היהודי.

שמעון פרס תמך בדעות  של מזכיר המדינה של ארצות הברית  לשעבר הנרי אלפרד קיסינג'ר שאמר "אין אינטרס ש-6 מליון יהודים יכחדו במדינת ישראל" (=מפיו של מזכיר המדינה היהודי בארה"ב).

שמעון פרס על פשע אוסלו שבזמן שהיה בין יצחק רבין ליאסר ערפאת וקיבל פרס נובל לשלום על שלום שלא היה קיים בשנת 1994 ועל חשבון אזרחי מדינת ישראל נתן נשק לטרור וגם נרצחו בגללו יותר מ-1600 אזרחי מדינת ישראל בזמן הפיגועים במדינה עד היום.

שמעון פרס תומך בגרעין איראני ואמר שאין סיבה לתקוף את איראן גרעינית שארה"ב רוצה לעשות הכל כדי שלא תהיה גרעין איראני וגם טוען שחייבים לתקוף את איראן אך ורק אם ארה"ב רוצה בזאת אבל בממשלת ברק אובמה זה בלתי אפשרי בגלל שוותו ל"מבצע סיני" עם צרפת ובריטניה.

בבחירות 1996 ביבי לוחם סיירת מטכ"ל לשעבר מול המשתמש מכוחות הלוחמים שמעון פרס רצה לעשות נזק לליכוד כמו אם מנחם בגין ויצחק שמיר.

שמעון פרס  הביא את  יוסף (יוסקה) שפירא לאחר טווח בדולפינריום כדי לשחק אותה כאילו תומך נגד הטרור הרצחני.

שמעון פרס לא רצה לעצור את פשעים בפיגוע במלון פראג בנתניה.

עצר את מבצע חומת מגן שהיית מטרתה  להפחית את הטרור ביהודה ושומרון על חשבון 1,178 ישראלים שנהרגו ו-8,022 ישראלים נפצעו בהאינתיפאדה השנייה על זה שהביא לחץ על מדינת ישראל מעולם.

שום סליחה,שום חרטה ולא התנצל לאף אחד ממשפחות הישראליות שקרובי משפחתם נהרגו במבצעים צבאים או פגועים בגללו.

שמעון פרס טוען שיאסר ערפאת (=שהיה מגדולי שונאי ישראל) אמר שיאסר ערפאת הכיר במדינת ישראל.

לא הפסיק להסיט את ערבים נגד מדינת ישראל.

שמעון פרס שראה שהוא לא מצליח במפלגת העבודה ראה עצמו מתחתיו של ראש מפלגת העבודה  אמיר פרץ התחבר מהר למפלגת קדימה (=זגזגן).

שמעון פרס תמך בתוכנית התנתקות בצפון שומרון,רצועת עזה ,גוש קטיף שהביא את חוזקה של ארגון חמאס ברצועת עזה המלאה וטען שזה תומך במדינת ישראל בצורה הדמוגרפי כי בשטחים לו יש בהם ערבים אך באזורים אלה לא היה אפילו ערבי אחד וזה עוד שקר של שמעון פרס.

שמעון פרס דיבר עם ז'אק רנה שיראק (=מי שהיה האיש שהביא את אספקת לכור הגרעיני לעיראק שהופצץ על ידי ישראל במבצע אופרה) אמר ז'אק רנה שיראק אם הוא רוצה שחברה שלו תצליח בישראל כדי לגשר בניהם יהיה חייב לתת ל"פלסטינים" את יהודה ושומרון בשביל "שלום ושגשוג".

אשתו סוניה פרס ז"ל שהיא אהבת נועריו והיית איתו בכל המצבים הכי קשים ותמך בו רצה שאת שנים אחרונות שלה תיהיה אם שמעון פרס ושיפרוש לפנסיה  הוא ראה שיש אפשרות להיות נשיא המדינה המדינה הוא היה 7 שנים נשיא.

שמעון פרס תמך בדעות הגזעניות של נשיא ארה"ב ברק אובמה גם שהיו מדוברות על איראן והסכם עם איראן  ולחץ על שתי מדינות לשני עמים וברק אובמה עצר לנו את שלוש המבצעים בהן "עופרת יצוקה" , "עמוד ענן" ו-"צוק איתן".

שמעון פרס מקבל מבנק הפועלים 30 אלף דולר בחודש מה ששייך הכסף לאזרחים הפשוטים.

ולבסוף עצומה זאת תחתמו ונלחם יחד בביזיון של שמעון פרס "הלוזר" ואותו לכלא על בגידה,מרמה,הסתה,שוחד,שקר ועובד עלינו האזרחים.

 לשיא החוצפה של שמעון פרס  ועוד שהיה נשיא המדינה:

https://scontent-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10968520_655188751258673_7396978730305599170_n.jpg?oh=b9b00ec4ded9280ebe4715b449d892b1&oe=55E53477 - הבזבזן הכי גדול בהיסטורית של מדינת ישראל עם 60 מיליון ש"ח מחשבון האזרח הפשוט שהיה עוד נשיא.

 http://www.opinions-news.com/%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%98%D7%99%D7%A7%D7%94/%D7%A9%D7%9E%D7%A2%D7%95%D7%9F-%D7%A4%D7%A8%D7%A1-%D7%94%D7%A8%D7%A2-%D7%A9%D7%91%D7%90%D7%93%D7%9D - שמעון פרס הרע שבאדם

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

04/07/2016
העצומה השיגה 500 חתימות!
16/08/2015
העצומה השיגה 100 חתימות!
22/04/2015
העצומה נפתחה