נגד ביטול תחנת מוניות השירות במרכז העיר ירושלים

נגד ביטול תחנת מוניות השירות במרכז העיר ירושלים

מספר חתימות

1,642
 
1,500  

שלום רב,

כיום פועלות מוניות שירות בקו ת"א – ירושלים במרכז העיר ובאזור התחנה המרכזית.

אך בכוונת עיריית ירושלים לבטל בקרוב את תחנת מוניות השירות במרכז העיר (רח' הרב קוק פינת רח' יפו) ללא כל הצדקה אמיתית וללא כל תיאום עם התושבים/הסטודנטים הגרים במרכז העיר וזאת בתוספת תשלום פיצויים של כ-חצי מיליון שקלים למפעיל התחנה עקב הפרת החוזה החד צדדי עימו, חצי מיליון שקלים שהעיר ירושלים וציבור הסטודנטים זקוקים להם הולכים לרדת לטמיון בעקבות מימוש ההחלטה האומללה הזו!

המשמעות המיידית של ביצוע סגירת התחנה הינה פגיעה בתנועת הנכנסים/היוצאים במרכז העיר, ביטול היכולת לצאת ולהיכנס לאזור מרכז העיר לאחר השעה 24:00 (שעת הסיום של אוטובוסים והרכבת הקלה) ופגיעה אנושה ביכולת הניידות בסופי השבוע ובנוסף יגרום המהלך לייקור והגדלת זמן הנסיעה לתושבים/סטודנטים/תיירים/עובדים הנכנסים והיוצאים ממרכז העיר ירושלים.

ושלא נדבר על הגדלת כמות כלי הרכב הפרטיים הנכנסים למרכז העיר מה שיגביר את רמת זיהום האוויר באזור ויביא לפגיעה באיכות החיים של התושבים במרכז העיר.

כמו כן ההחלטה תגרום לחיסול מיידי של עשרות מקומות עבודה של נהגי מוניות השירות ולהצטרפות חלק מהם למעגל העוני.

ציבור הסטודנטים והתושבים במרכז העיר אינם הפקר! אנו דורשים לבטל במיידית את ההחלטה האומללה של עיריית ירושלים ולדאוג למקום מוסדר של תחנת המוניות במרכז העיר. ללא תחנת מוניות שירות במרכז העיר, תדרדר רמת איכות החיים במרכז העיר וכתוצאה מכך יעזבו סטודנטים רבים את מרכז העיר.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

10/04/2010
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
08/04/2010
העצומה השיגה 500 חתימות!
07/04/2010
העצומה השיגה 100 חתימות!
07/04/2010
העצומה נפתחה