שכנות טובה ללא רעש

שכנות טובה ללא רעש

מספר חתימות

145
 
150  

לאורך שנים אנחנו סובלים מרעשי מואזין וחתונות המגיעים משכנתנו הצפונית מזרעה. במרוצת השנים נעשו ניסיונות אינספור כדי לטפל בתופעה אך לצערנו גם אם הוחלש הרעש לתקופה מסוימת, הוא חזר ולפעמים בעוצמות בלתי נסבלות המפריעות לאורח החיים שלנו הישוב. 

אנו מאמינים כי לא מיצינו את כל האפשרויות לבעיית הרעש, צוות שכנות יפעל לטיפול בנושא מזוית אחרת. אנו מבקשים את תמיכת כל תושבים לקידום הנושא. אנא חיתמו על עצומת התמיכה שמטרתה להציג את עוצמת הבעיה שכל תושבי האיזור מתמודדים איתה.

בהמשך נשלח את המכתב הבא לראש מועצת אשר:

לכבוד ראש מועצת מטה אשר מר דוידוביץ'

הנידון:  הרעש ממזרעה

לאורך שנים אנחנו, תושבי רגבה, סובלים מרעשי מואזין וחתונות המגיעים משכנתנו מזרעה.

במרוצת השנים נעשו ניסיונות רבים כדי לטפל בתופעה על ידי גורמים שונים כולל מועצת מטה אשר, אך לצערנו גם אם הוחלש הרעש לתקופה מסוימת, הוא חזר ולא פעם בעוצמה בלתי נסבלת המפריעה לאורח החיים בישובים השכנים.

כפי שאפשר להבין מהמצב היום, פניות למועצת מזרעה בבקשה להנמיך את עוצמת הקול של המואזין, או פניות למשטרה לגבי חתונות בשעה מאוחרת, לא פותרות את בעיית הרעש. הרעש מפריע לרבים מתושבי רגבה וישובים נוספים ופוגע בצורה משמעותית באיכות החיים שלנו.

אנחנו מאמינים כי לא מיצינו את כל האפשרויות לפתרון בעיית הרעש, אנו נחושים למצוא פתרון קבוע והשאיפה שלנו היא לשיתוף פעולה מועצת מזרעה. אנחנו מאמינים בהדברות ועבודה עם גורמים רשמיים כדי לוודא שנוצר שינוי תפיסתי ומעשי.

אנחנו  מתכוונים לפעול בצורה נמרצת לקידום הפתרון ולהמשיך לפעול למיגור הרעש. לצורך כך אנחנו מבקשים להיפגש איתך, ראש מועצת מטה-אשר, בהקדם האפשרי כדי להתעדכן על כיוונים אפקטיביים בטיפול בבעיה ולתאם את פעילותנו העתידית.

בכבוד רב,

תושבי רגבה

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

04/11/2021
העצומה השיגה 100 חתימות!
03/11/2021
העצומה השיגה 50 חתימות!
02/11/2021
העצומה נפתחה