התנגדות תושבי עתלית למינוי

התנגדות תושבי עתלית למינוי

מספר חתימות

557
 
600  

שם העצומה – התנגדת תושבי עתלית למינוי "סגן לענייני עתלית"

מועצת חוף כרמל,

בימים אלו נתבשרנו כי מועצה אזורית חוף כרמל בחרו למנות סגן לענייני עתלית. הסגן המיועד, מר אושר וקנין, שכבר מכהן בתפקיד זה, הינו נציג סיעה שבבחירות האחרונות הגיעה לעמדת מיעוט מקרב הבוחרים בעתלית. לפיכך תושבי עתלית מתנגדים באופן גורף למינוי מר אושר וקנין כסגן ראש המועצה (בשכר) לענייני עתלית.

ההתנגדות התושבים נובעת משני טעמים:

הראשון הינו ההבנה שהגיעה לאחר ששלושה סגני מועצה שמילאו בתפקיד זה בעבר (אורן עוזרד, קובי ציטר ואושר וקנין) לא הצליחו לייצר מצב בו עתלית קיבלה את הקידום הראוי, כך שברור לנו שהתפקיד מיותר ואף פוגע בעתלית. הרי ש"אי שפיות היא לעשות אותו דבר שוב ושוב ולצפות לתוצאות שונות..." (אלברט איינשטיין).

הטעם השני נובע מתוקפן של הבחירות שנערכו לפני פחות מחודש, אנו קוראים לחברי מליאת מועצת חוף הכרמל והעומד בראשה לכבד את רצון הבוחר בעתלית.

גם סיעת "עתלית מאוחדת" וגם סיעת "אני עתלית" הכריזו בפומבי שהתפקיד מיותר וקראו לבטלו. הרוב המוחלט של תושבי עתלית נתנו את קולם לסיעות אלו ואנו מבקשים כי המועצה תקשיב לקול הבוחר ולא תלך כנגדו.

היה והמועצה תמצא לנכון להקשיב לקול הבוחרים, נבקש כי הכסף שיועד לשכר הסגן ינותב למטרות חשובות יותר של שיפור השרות ואיכות החיים של תושבי עתלית ושאר המועצה והשמת תפקידים שחיוניים לתפקוד עתלית, מה עוד שתפקידים אלו יורידו עומס ניהולי מהמועצה ויהווה נדבך חשוב בניהול הישוב.

אם חברי המליאה וראש המועצה מכבדים את תושבי עתלית ואת בחירתם עליהם להימנע ממינוי מיותר זה.

אנו תושבי עתלית, קוראים למועצת חוף כרמל להקשיב לרחשי ליבנו.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

17/03/2024
העצומה השיגה 500 חתימות!
14/03/2024
העצומה השיגה 100 חתימות!
14/03/2024
העצומה נפתחה