מכתב דרישה: גיוס חרדים בוגרי הישיבות והכוללים?? רק לצבא ללא ערכים זרים!

אין תמונה

מספר חתימות

95
 
1,000  

חזק ונתחזק בעד עמנו ובעד ערי אלוקינו- וה' יעשה הטוב בעיניו: (שמואל ב פרק י)

הסבר קצר: רבים מעם ישראל לא מבינים את חוסר הנשיאה שלנו, הציבור החרד לדבר ה', בעול ההגנה הצבאית המעשית על היהודים בארץ הקודש. ואם נודה על האמת הדבר גם לנו אינו ברור די צורכו.

על מנת לחדד- שישנה מציאות בצבא כיום, המביאה לידי כך, שגם מי שלא לומד-לא מתגייס, וברגע שתשתנה מציאות וקלוקלת זו, יתגייסו רבים. יצאנו למסע החתמה של בני הציבור החרדי, על מכתב בקשה לשינוי ופניה לממונים על הדבר, להוציא מהצבא כל דבר שאינו הגנה ומלחמה נטו! את הערכים תתנו לעם ישראל להכתיב! 

וזה לשון המכתב:

בס"ד

אנו בוגרי הישיבות בני הציבור החרדי החתומים מטה:

 פונים בבקשה אל ראשי המדינה וארגוני הביטחון ומצהירים על כוונתנו לבוא לעזרת ה' בגיבורים ולקיים מצווה דאורייתא של מלחמת ישראל מיד צר וכפי שפסק הרמב''ם : ''ואי זו היא מלחמת מצוה זו מלחמת שבעת עממים, ומלחמת עמלק, ועזרת ישראל מיד צר שבא עליהם'' (הלכות מלכים פ''ה ה''א)

 אך לצערנו ישנם המונעים מאתנו האפשרות לקיים את חובתנו התורנית והמוסרית,

בשל החדרת נושאים שאינם צבאיים לתוככי הצבא- השקפות עולם זרות, וערכים הנוגדים את תורתנו הקדושה ואת הצבא כצבא העם, המוחדרים בכוונת מכוון לצה''ל ע''י ארגונים דוגמת 'קרן וקסנר' ודומיה, וערכים כמו 'שירות משותף, 'שמירה על חיי אזרחי האויב תוך סיכון חיי לוחמינו', 'פלורליזם' ועוד.

רעיונות חברתיים אלו עומדים בניגוד למצפון ליבנו וסותרים את ערכינו כיהודים וזהותנו כחרדים.

אנו פונים בבקשה אל ראשי המדינה - אנא, אפשרו לנו לשרת בצבא ההגנה לישראל - צבא העם, וזאת על ידי נטרול ה'חינוך מחדש' שמתרחש היום במימון משרד הביטחון, ושמירה על ניטרליות פוליטית וערכית, תוך אפשור לכל חייל לקבל את תחושת השייכות הנדרשת כפי מצפון לבו- להגן על עם ישראל.

ועל זה באנו על החתום:

הָֽבָה־לָּ֣נוּ עֶזְרָ֣ת מִצָּ֑ר וְ֝שָׁ֗וְא תְּשׁוּעַ֥ת אָדָֽם!בֵּֽאלֹהִ֥ים נַעֲשֶׂה־חָ֑יִל וְ֝ה֗וּא יָב֥וּס צָרֵֽינוּ! (תהלים ס)

 נ.ב.
שמות החותמים לא יפורסמו בשום שלב!!
 
 
 

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

17/03/2024
העצומה השיגה 50 חתימות!
14/03/2024
העצומה נפתחה