סטודנטים SCE אומרים לא למבחנים פרונטליים!

אין תמונה

מספר חתימות

1,187
 
2,000  

לחברי הנהלת מכללת SCE ולכל מאן דבעי שלום,

אנו החתומים מטה, סטודנטים מכלל המחלקות, פונים אליכם כדי לבקש בכל לשון של בקשה-
 
הקורונה חזרה לחיינו, אנחנו בעיצומו של גל רב נדבקים באופן קיצוני, בבקשה העבירו את המעבדות והמבחנים למצב מקוון.
 
לא יתכן שנצטרך לסכן את עצמנו ואת בני ביתנו בהידבקות במחלה בעקבות חוסר אחריות מצידכם.
חיוב הגעה למכללה לבחינות או מעבדות פירושו- גל הידבקות וודאי בקרב הסטודנטים והמרצים כולם.
 
מעבר לפן הבריאותי,(החמור לא פחות, כיוון שיש בנינו סטודנטים בקבוצות סיכון שונות, בנות זוג בהריון שמחכות לנו בבית, הורים מבוגרים איתם אנחנו מתגוררים וכו.) גל הידבקות כזה ישבש את כל מערך הבחינות וסיום נורמלי של הסמסטר עליו עמלנו קשה כל כך.
ראשית, מודל הבחינות החדש יפגע משמעותית בסיכוי של כל אחד מאיתנו לציון טוב, בעקבות קיצור זמני הבחינות וחלוקת הנקודות החדשה, מה שעלול להוביל להמון מועדי ב' ואף קורסים חוזרים שיעכבו את המשך התואר שלנו כסידרו התקין.
שנית, גל הידבקויות במכללה יביא איתו המון סטודנטים שנכנסים לבידוד ועלולים לפספס בחינות נוספות ואף מועד ב', מניסיון אנו יודעים שקשה עד בלתי אפשרי לקבל מועד מיוחד שצמוד לסמסטר כיוון שמועדי ג' הנכנסים עמוק לתוך הסמסטר הבא, מייצרים דיליי ולא מאפשרים לנו להתקדם הלאה. מה גם שבעקבות  תהליך חסר אחריות זה, יתכן ואף נתחייב בקורס חוזר- אנו לא מוכנים לספוג את העיכובים וההוצאות הללו בגלל שאתם כהנהלה לא עושים צעד הכרחי על מנת לשמור עלינו, לוקחים אחריות ומעבירים את הבחינות למצב מקוון.
כידוע לכם, כבר היום ישנם סטודנטים רבים שהתגלו כחיוביים לקורונה, הדביקו והכניסו את חבריהם לכיתה לבידוד בעקבות מעבדות ושיעורים שהתקיימו באופן פרונטלי וחלה עליהם חובת נוכחות (במעבדות), מלוא האחריות על המצב הזה מופנה אליכם כמכללה שמוטל עליה לשמור על הסטודנטים והמרצים שלה כאחד, לחשוב על טובתם ובריאותם, לצערנו כרגע אנחנו לא רואים את זה בא לידי ביטוי כלל.
נוסיף ונגיד שבמכללות ואוניברסיטאות רבות בארץ העבירו את המבחנים למצב מקוון בעקבות מצב הקורונה (כמו בר אילן, מכללת רופין, האוניברסיטה העברית ועוד).
 
אנו מבקשים בכל לשון של בקשה, שתשמעו את דברנו ותשקלו שנית בכובד ראש את ההחלטה לקיים את המבחנים במתכונת האחרונה עליה הוחלט.
המבחנים יחלו בעוד 10 ימים ואנו מבקשים לקבל תשובה ברורה לפני שהם יתחילו.
 
מעדכנים מראש שבמידה ולא נקבל עדכון על המתרחש עד תאריך 16.01.22 נעביר מכתב זה לגורמים שיוכלו לסייע לנו באופן תקשורתי מחוץ למכללה, גם לנו כסטודנטים יש אינטרס לשמור על שמה הטוב והמקצועי של המכללה אבל לא נשב בחיבוק ידיים בזמן שההחלטות בידכם ואתם מסרבים לקחת אחריות.
 
תודה מראש,
הסטודנטים שלכם.
 
 
 
 
 

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

10/01/2022
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
09/01/2022
העצומה השיגה 500 חתימות!
09/01/2022
העצומה נפתחה