לא מחכים לתאונה הבאה - מגבירים אכיפה בכבישי מבשרת

לא מחכים לתאונה הבאה - מגבירים אכיפה בכבישי מבשרת

מספר חתימות

137
 
500  

לכבוד ראש מועצת מבשרת ציון - מר יורם שמעון:

חייבים למנוע את התאונה הבאה במבשרת ציון. בכל יום הולכי רגל ונהגים מסכנים את חייהם בכבישי מבשרת, ובפרט בשדרות הראל ובכיכר המרכזית בה, בשל נהיגה במהירות מופרזת של נהגים ואי ציות לחוקי התנועה. לאחר שרבים מאיתנו היו עדים לכמעט ונפגע ולתאונות של ממש, כולל פגיעת רכבים בהולכי רגל - ילדים ומבוגרים, החלטנו לשים לזה סוף.

כדי להציל את החיים של הקורבן הבא, אנו דורשים מראש המועצה להגביר את האכיפה בכבישי מבשרת ובפרט בשדרות הראל ובכיכר המרכזית בה.

אנו התושבים מציעים את האמצעים הבאים:

א. התקנה והפעלה של מצלמות מהירות ואכיפה באמצעותן - במיוחד בשדרות הראל ובכיכר המרכזית. אין סיבה שבעידן בו אמצעים טכנולוגיים כמו מצלמות מהירות קיימות ונגישות לנו נהגים יוכלו לנהוג מעל המהירות המותרת בכבישים מרכזיים. המצאות והפעלת מצלמות ושליחת קנסות באופן מיידי תוריד את המוטיבציה מנהיגה במהירות מופרזת ואי ציות לחוקי התנועה.

ב. שוטרים גלויים וסמויים - כאשר נהג רואה אורות משטרה או מחסומים הוא ישנה את אופן הנהיגה שלו כדי לא להיתפס. נבקש המצאות רחבה של שוטרים סמויים שיוכלו לתעד ולאכוף את ההתנהגות המסוכנת לפני שלנהג יש זמן להחביאה.

ג. החרפת העונשים - נבקש שהעונשים אשר מוטלים על הנהגים המסוכנים יהיו הכבדים ביותר שהחוק מתיר.

ד. קמפיין פרסומי לחינוך ציבור הנהגים - נבקש לצאת בקמפיין חינוכי אשר מזהיר את הציבור מפני הסכנה הגדולה שבנהיגה במהירות מופרזת ואי ציות לחוקי התנועה וכן העונשים המוטלים על העוברים על חוקי התנועה. אנו ממליצים על שלטי פרסום לאורך שדרות הראל.

אם תופעת הנהיגה המסוכנת תמשיך נראה בקרוב נפגעים. הנושא קריטי לביטחון התושבים והזנחתו היא לא פחות ממחדל.

בנוסף, אנא מלאו בטופס זה מהם הכבישים, הצמתים, הכיכרות ומעברי החצייה המסוכנים במבשרת בהם יש להגביר אכיפה ונוסיף אותם לעצומה: https://forms.gle/vutsbrnKkGbvkRX97 

בישראל נהרג בממוצע כל יום אדם בתאונות דרכים. כל יום משפחה מתפרקת, כל יום עולם שלם נאבד. ללא סיבה. בואו נהפוך את מבשרת למקום בטוח.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

06/09/2022
העצומה השיגה 100 חתימות!
02/09/2022
העצומה השיגה 50 חתימות!
31/08/2022
העצומה נפתחה