עצרו את מחטף ראש המועצה להרס החינוך הבלתי פורמאלי במשגב

עצרו את מחטף ראש המועצה  להרס החינוך הבלתי פורמאלי במשגב

מספר חתימות

1,805
 
3,000  

לתושבי משגב שלום, ברצונינו להעלות למודעות כלל תושבי המועצה האזורית משגב את המחטף שמנסה ראש המועצה לעשות על גב היקר לנו מכל - ילדינו. אנו דורשים את הקפאת המהלך החד צדדי הזה שנעשה באמצע שנת הלימודים ללא פנייה לתושבים.

נודה לתמיכתכם. אנא כנסו והגיבו ברשתות החברתיות ועזרו לנו במאבק להצלת המרכז הקהילתי במשגב למען ילדינו! ראש המועצה החליט להעלות את גובה הגביה בחוגי משגב בצורה לא פרופורציונאלית, ללא היוועצות עם נציגי המליאה במועצה וזאת בשם הגרעון שנוצר לטענתו בתקופת הקורונה.עליה של כ - 40% בהשוואה למה ששילמנו עד עתה! לדוגמא - תשלום לחוג כדורסל - יעלה מעתה כ - 900 ש״ח; חוג שחיה - מעל 1,000 ש״ח. מחירים בלתי נתפסים ולא הגיוניים וכשמדובר בשני ילדים ומעלה זה בלתי אפשרי לחלוטין!!!  ומחירים אלה לא כוללים את עלות ההסעות שהופרדה מעתה!!

העלאת מחירים זו עלולה להוביל להכחדת פעילות החוגים והספורט במרכז הקהילתי, שזו כנראה מטרת המהלך של ראש המועצה. אנחנו קוראים לכלל תושבי משגב להקים קול צעקה ולנציגנו במועצה לצאת נגד המהלך בצורה פומבית ואקטיבית. לא יתכן שאדם אחד יעשה כראות עיניו ויגרום להרס בלתי הפיך של החינוך הבלתי פורמאלי במשגב. הצעתו להקמת אשכולות בישובים יכולה להתקיים לצד ובהמשך לפעילותם של ענפי הספורט התחרותיים. מפעל כה מהותי ומרכזי במשגב עומד להיכחד ותפקידנו להצילו!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

05/04/2021
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
05/04/2021
העצומה נפתחה