מצילים את מפעל החיים של אריאלה

מצילים את מפעל החיים של אריאלה

מספר חתימות

11,240
 
50,000  

החנות של אריאלה בראשון לציון היא לא חנות חיות. היא בית. בית למאות בעלי חיים שעוברים דרכה מדי שנה, עשרות חתולים שגרים במקום כי אין מישהו אחר שיגן עליהם. שישמור עליהם. אריאלה מתמודדת לבד, באופן פרטי, מבלי עזרה, תמיכה ממשלתית, מימון כלשהו, עם כל מקרה שנקרה בדרכה. ושלא תטעו, המקרים לא נתונים לבחירתה..כמעט בכל בוקר נמצאים בפתח החנות בעלי חיים נטושים, חולים, פצועים, זקוקים לעזרה. ליבם של האנשים מספיק רחום בכדי להביאם לפתח החנות..אך משם הם נעלמים, ואריאלה נאלצת להתמודד עם התוצאות וההוצאות. חתולים, כלבים, קיפודים, ארנבים, אוגרים, שרקנים, גוזלים,  צ'ינצ'ילות ועוד, הן רק חלק מהחיות שננטשות בפתח החנות של אריאלה. כולן מטופלות בידיים חמות ואוהבות, כולן עוברות שיקום. וכולן..כולן נמסרות לבתים חמים ואוהבים (או מוחזרות לטבע בצורה מסודרת אם מדובר בחיות בר).

בשנת 2017 החנות קיבלה צו לסגירתה. מה זה אומר? לחנות אין כיום רישיון עסק. השירות הוטרינרי דורש את הוצאת בעלי החיים משטח החנות בטענה שזו לא המלחמה שלה ולא ניתן לשנות את העולם. החנות היא בית עסק ולא מתקן לבעלי חיים ויש לעשות הפרדה! העניין הוא שלשכור עוד מקום בכדי להעביר לשם את כל החתולים הוא בלתי אפשרי ויקר( הרי שאריאלה מחזיקה את כל בעלי החיים מרווחי החנות ולהחזיק שני מקומות זה כבר יותר מדי). משנת 2017 אריאלה נלחמת בבתי משפט אל מול הגזירה הזו. כעת הקנס על אי סגירת החנות עומד על סכום של 30,000 ש"ח ואריאלה עצמה עומדת בפני מאסר בפועל אם העניין לא יוסדר באופן בהול!!

החנות שמשמשת כבית מחסה לכל דבר ועניין לא יכולה להיסגר! הוצאת בעלי החיים לרחוב= גזר דין מוות בעבורם. אין להם בית אחר, אין להם מי שישמור ויגן עליהם.

כאן אתם נכנסים לתמונה, אנו זקוקים לכם, לעזרתכם.. וחשוב להבין, הבעיה היא לא החנות. אלא בעלי החיים שבתוכה ובית המחסה שהוא מהות מפעל חייה של אריאלה. חשוב לנו לגייס כעת כמה שיותר חתימות, כמה שיותר מכם בכדי לעזור לנו למנוע את סגירת בית המחסה המופלא הזה. הברירה היחידה שעומדת כרגע היא לשפץ ולארגן את המקום בכדי שיעמוד בכל הסטנדרטים שהשירות הוטרינרי דורש בכדי שאפשר יהיה לקבל רשיון עסק.

**חשוב לציין כי אין לנו שום טענה כנגד השירות הוטרינרי! ואנו בסך הכל רוצים לעשות הכל, ולבצע את כל הנדרש בכדי לעמוד בדרישותיהם ותקנותיהם על מנת שנוכל להמשיך ולפעול.

בהמשך נעלה קמפיין מימון המונים בכדי לגייס את הכסף הנדרש להצלת המצב..ולביצוע התיקונים הנדרשים,

אנא, היו איתנו..בשביל בעלי החיים, בשביל אריאלה, אלו לא החיות שלה..אלא של כולנו.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

23/01/2020
העצומה השיגה 10,000 חתימות!
19/01/2020
העצומה השיגה 5,000 חתימות!
18/01/2020
העצומה השיגה 2,500 חתימות!
18/01/2020
העצומה נפתחה