תנו ללמוד בשקט, דורשים פתרון לבעיות ההגעה והחניה ברופין

תנו ללמוד בשקט, דורשים פתרון לבעיות ההגעה והחניה ברופין

מספר חתימות

78
 
1,500  

ההגעה לרופין והחניה נהייתה סיוט!

במשך שנתיים מספר החניות הצטמצם כדי לבנות על השטח מעונות, מספר הסטודנטים גדל בכל שנה ולנו אין מקום לחנות! המחירים שאנו, הסטודנטים, משלמים על חנייה מסודרת הוא גבוה (והוא ממשיך לעלות) והתמורה שאנו מקבלים נמוכה- חניות לא מסודרות, מחסור בחניות, חוסר התייחסות מהנהלת החניון, ופקקים בכניסה וביציאה מהחניה. שלא נזכיר את הסטודנטים המסכנים שמגיעים בשעות מאוחרות למרכז ולא מוצאים כלל חנייה. 

בנוסף לבעיית החנייה שהחריפה בשנה האחרונה, בעיה נוספת עליה רופין לא נותן את הדין היא בעיית ההגעה למרכז בשעות הבוקר. בעקבות הגידול בכמות הסטודנטים וחוסר האכפתיות של הנהלת המרכז, הסטודנטים והמרצים מוצאים את עצמם עומדים בפקקים שנהיו בלתי הגיוניים בשנה הנוכחית. מרצים מאחרים לשיעורים, סטודנטים מאחרים לשיעורים ונאלצים להישאר מחוץ לשיעור. זאת למרות שסטודנטים רבים מנסים למנוע את האיחורים ולצאת מוקדם יותר אך מוצאים את עצמם תקועים בפקקים אין סופיים. 

אנו דורשים מהנהלת המרכז למצוא פתרון מיידי לבעיות ההגעה לרופין והחנייה בה, ולהתייחס אלינו כלקוחות שמשלמים ומגיע להם ולא כלקוחות שבויים שבעיותיהן אינן נוגעות אליהם.

אנו מרגישים כי הגדלת כמות הסטודנטים, אותה אישרתם, באה על חשבון רווחת הסטודנטים ולימודיהם. אנו רואים בהחלטה זו ניהול סדר עדיפויות לקוי ומצפים שהמוסד האקדמי ייקח על כך אחריות ויתקן את המצב במהרה. אנו לא מעוניינים להרגיש לקוחות שבויים במקום בו בחרנו ללמוד.

ניסינו לפנות להנהלה בדרכים המקובלות, דרך אגודת הסטודנטים, דרך דיקן הסטודנטים שהעביר מכתב בשמנו למנכ"ל המרכז ולא קיבלנו מענה ענייני לטענותינו.

אנו לא נוותר ונפעל למען שיפור התנאים בדרכי ההגעה לרופין והחנייה בה! 

תחתמו על העצומה ויחד נדאג להוביל שינוי בשביל כולנו! 

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

26/11/2019
העצומה השיגה 50 חתימות!
26/11/2019
העצומה נפתחה