הכיתה לקדמה! רינת אחורה!

אין תמונה

מספר חתימות

10
 
1,000,000  
פורסם בתאריך: 01/11/2019
 

אזרחי הפסיכומטרי נולדו שווים וקיבלו זכויות שוות מרגע הגעתם לעולם, ללא תלוי בדת גזע ומין. בנוסף, השורה הראשונה בכיתה היא הכי טובה בכיתה מכיוון שהיא קרובה ללוח וניתן ללמוד כך בצורה טובה יותר. לפי דעתי, לשבת בשורה הראשונה זאת פריבילגיה ויש לתת הזדמנות שווה לכל תלמיד לשבת בשורה הזאת.

מחד גיסא, לכל תלמיד מגיעה הזכות לשבת במקום הזה בצורה הוגנת. כבר מספר חודשיים שהמקום הטוב ביותר בכיתה נתפס על ידי רינת והזכות לשבת שם לא ניתנה לשאר הכיתה באופן שווה. כלומר, זמן שווה לכל תלמיד. על כן, יש העביר אותה אחורנית ולקנוס אותה על משך הזמן הלא מבוטל שלא ישוב לשאר התלמידים. 

מאידך גיסא, רינת תטען שהיא ישבה שם בתחילת הקורס ולכן המקום שלה עד סוף הקורס. אינני מסכים עם טענתה. האם הראשון, הוא הבעלים? האם ניתן לקחת את השולחן הביתה? ומה לגבי תלמיד שהחסיר את המפגש הראשון ונאלץ לשבת במקום גרוע ביחס לשאר? הפתרון הוא פשוט. רוטציה בהושבה. כל שבוע שולחן אחורי יתקדם שולחן אחד קדימה ובכך באופן חוזר כל תלמיד ישב במיקומים השונים בזמנים כמעט שווים ובכך הזכות לשוויון תתקיים בצורה הרבה יותר טובה.

לסיכום, לכל תלמיד יש את הזכות לשבת במקום טוב בכיתה באופן שווה לחברי לכיתה. גם אם נדמה שהמגיע ראשון למקום, תופס עליו בעלות, דבר זה אינו נכון ויש לאפשר הזדמנות שווה לכל תלמיד באשר הוא. בגלל דברים אלא יש להעביר את רינת במיידי אחורנית ולאפשר לאופיר המלך לשבת שם נטו בישביל ה"גאג". 

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו