שמים סוף לשליטת הטייקונים והבנקים

שמים סוף לשליטת הטייקונים והבנקים

מספר חתימות

9,374
 
20,000  

אנחנו אזרחי ישראל, באף מערכת בחירות וגם לא בבחירות האחרונות לא הצבענו עבור יצחק תשובה, שרי אריסון  או עידן עופר - אך הם ממשיכים לשלוט כמעט בכל אספקט של חיינו, ללא מפריע - הפירמידות שלהם מתמוטטות, ההימורים שלהם על הפנסיות שלנו נמשכים - אבל הם ממשיכים לבקש תספורות לחובות ולחגוג על חשבוננו באין מפריע!.לאחר מאבק ממושך מול הטייקונים והלוביסטים שלהם, הצעת החוק לפירוק הריכוזיות כבר עברה בכנסת, אך המלאכה לא הושלמה - עתה צריך לדרוש את הצעד הנוסף והכנסת תחרות אמיתית לענק הבנקאות - הכח הכלכלי הענק במשק שמתנהל כקרטל לכל עניין ודבר.הטייקונים והבנקים הגדולים חייבים להבין כי הזמנים השתנו - אזרחי ישראל לא יאפשרו יותר לאפשר המשך של העושק הציני של כספי החסכונות והפנסיה שלנו.


השלכות המאבק בריכוזיות יהדהדו לשנים הבאות על המשק הישראלי בכלל ועל כל אזרח בפרט- לכן על חברי הכנסת להתחייב  להשלמת השליחות שהוטלה עליהם, על מנת לייצב את המשק הישראלי, להוריד את יוקר המחיה, להגן על הדמוקרטיה ולהבטיח צמיחה וצדק חברתי!

יש להפסיק את שליטת הטייקונים !! יש להתמודד עם הריכוזיות של הבנקים!!יש לפרק את הריכוזיות במשק עכשיו !!

 

 אזרחי ישראל מצפים ודורשים כי לא יינתנו פתרונות פלסטר וכי מהלך פירוק הריכוזיות המובנית של המשק יבוצע בצורה אמיצה, חדה וברורה.

 לא נאשר יותר את נפקדות הריבון – על המדינה אסור להתנער מהמחויבות שלה לאזרחיה ולא לאפשר לנו להתקיים מהצדקות של הטייקונים.

 

השתתפו בחלק פעיל במאבק - חתמו, שתפו והפיצו את העצומה ואת המאבק - מדובר במאבק היסטורי על העתיד שלנו כאן.תימכו במאבק! התנועה לאיכות השלטון בפייסבוק(*מוזמנים להשאיר את כתובת המייל לקבלת עדכונים מהתנועה לאיכות השלטון)

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

27/02/2013
העצומה השיגה 5,000 חתימות!
13/09/2011
העצומה השיגה 2,500 חתימות!
11/08/2011
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
04/08/2011
העצומה השיגה 100 חתימות!
04/08/2011
העצומה נפתחה