העלאת המגן לראשית ניר!

אין תמונה

מספר חתימות

20
 
200  
פורסם בתאריך: 10/01/2020
 

אז ככה, כפי שכולכן יודעות, לא מזמן התקיים מבחן במחשבת. אממה? באותו היום פתחנו את הבוקר עם בשורה מצערת- תמר פניגשטיין, בוגרת האולפנית נהרגה באסון מזעזע. ליאל- היא בת הדודה של תמר, שבמקרה גם החברה הכי טובה של ראשית ניר. אז באותו היום, ראשית כמו חברה טובה לתפארת, נשארה עם ליאל מחוץ למבחן, וחיזקה אותה, ולא עשתה את המבחן במחשבת.

איחרו הימים לבוא, והשבוע מורותינו הגישו ציוני מגן למשרד החינוך- ראשית פתחה את המשוב וראתה שהזינו לה את הציון 56. אמרה מה? לא הגיוני, לא יכול להיות. ראשית פנתה למורתה והסבירה לה שהמבחן אותו היא הכניסה לממוצע, התקיים ביום שתמר נהרגה, ושהיא מבקשת ממנה אם תוכל לא להתחשב בציון. אגב, אם כבר מדברים- אז באותו היום קרוב לחצי מהשכבה לא ניגשו למבחן, ולרובן- הורידו את הציון הזה מהממוצע, אנושי סהכ, נכון? 

אז ראשית שלנו יוצאת דופן. לאחר שבוע שלא קיבלה מענה ממורתה בעניין, שלחה לה היום ראשית הודעה. ״המורה?...״ והמורה הסבירה לראשית, שבגלל שהבגרות ביום שני וכבר הוגשו הציונים- אין לה מה לעשות, והגישה אותה על ציון 56. כשבפועל- ראשית מסוגלת להרבה יותר! שאר הציונים של ראשית טובים מאד ואין שום סיבה שהיא תיגש לבגרות עם מגן של נכשל!

איפה החלק שלכן- בנות השכבה? עכשיו זו ההזדמנות שלכן לעזור, אולי אם נפעיל לחץ- משהו יזוז. אני חוזרת שוב ואומרת- שאין שום סיבה שראשית תיגש לבגרות עם מגן שנועד רק להכשיל אותה! 

חתמו על העצומה!!!!! ננ

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו