פתיחת כיתות א' בבית ספר ראשית

אין תמונה

מספר חתימות

13
 
30  
פורסם בתאריך: 08/05/2024
 

שלום רב,

אנו החתומים מטה, הורים לילדים העולים לכיתה א' שרשמו את ילדיהם לבית ספר ראשית ושובצו בבתי ספר אחרים, פונים בבקשה דחופה לפתוח כיתות א נוספות שנה הבאה בבית ספר ראשית.

לשנת הלימודים הקרבה עלינו לטובה נרשמו לכיתה א' בבית ספר ראשית כ85 ילדים אך בפועל התקבלו רק כ40 ילדים בלבד (מפעת חוסר מקום וכו') 

אנו מבקשים לעשות כול שניתן על מנת לאפשר לילדנו ללמוד בבית ספר ראשית המתבסס על גישת למידה חווייתית ודוגל בבניית תוכנית אישית המתאימה לקידומו של כל תלמיד בהתאם למאפייניו ויכולותיו. כמו כן בית ספר ראשית מותאם למגוון רחב של תלמידים ומקדם ערכים של כבוד, הכלה וסובלנות כלפי האחר, וכן מקדם תפיסה חינוכית העולה בקנה אחד עם הערכים והגישה שלו בבית. מתוך כך אנו בטוחים כי גישת החינוך בבית ספר ראשית מתאימה לצרכים האישיים של ילדנו, כל אחד וסיבותיו שלו, ועל כן יכולה לתרום משמעותית לצמיחה ולתחושת הביטחון וההצלחה שלהם.

בנוסף, לרבים מילדינו ישנם כבר אחים גדולים בבית הספר ועצם המחשבה על הפרדה שלהם ופיזורם במסגרות אחרות יוצרת אצלנו צער ותסכול גדול וכמובן שגם עשוי לפגוע בהם ובתא המשפחתי במובנים רבים.

נציין כי ידוע לנו שבשנים עברו נפתחו כיתות א' נוספות בבית ספר ראשית לכן מבחינה טכנית הדבר בהחלט אפשרי גם היום. נבקשכם גם הפעם לראות את טובת ילדנו ולדאוג לרווחתם והצלחתם, גם אם הדבר כרוך בתקציבים ומאמצים נוספים.

לאור האמור, נבקש כי תיעתרו לבקשתנו ותפתחו כיתות א' נוספת לשנת הלימודים הבאה בבית הספר ראשית.

על החתום, הורי הילדים העולים לכיתה א

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו