ביטחון לעיר עפולה

ביטחון לעיר עפולה

מספר חתימות

55
 
10,000  

ב"ה 

הביטחון העפולה לאן? 

אנו נמצאים בעיצומה של לחימה בדרום, לאחר טבח איום ונורא.

עם פרוץ הלחימה נתגלו בעירנו עפולה,מחדלים קשים בנושא תקינות מקלטים שאגב עד היום לא תוקנו במלואם.כאשר סכנת פתיחת חזית קטלנית נוספת מצפון על הפרק, וחמור שבעתיים הוא שיש בתי ספר ללא ממ"ד!. 

לידיעה כל נושא של אי תקינות  מקלטים ציבוריים הינו באחריות הרשות המקומית בלבד, ככל שאינם תקינים זו עבירה פלילית. 

אם לא די בכך, גני הילדים בעיר אינם מאובטחים על ידי חיילים, בקושי יש מאבטח רגיל בחלק מהגנים.כך גם בבתי הכנסת האבטחה כבר לא קיימת ובאתרי בניה בכלל אין אבטחה.

כל זאת כאשר ברקע ישנה לחימה של צה"ל וכוחות הביטחון  בג'ינין הסמוכה כנגד ניסיונות לטרור רצחני כנגדנו. ואנו מוקפים מלא כפרים שבחלקם אף נתפסו תומכי טרור.

רק השבוע הצליח רכב מלא חמושים לחדור לשטח ישראל בניסיון לבצע פיגוע המוני וקטלני, אנו מבינים ויודעים מה הסכנה הטמונה יום יום בעירנו, ורק חסדי שמיים מצילים אותנו.

בעקבות כך אנו דורשים אבטחה בכל גן וגן על ידי חיילים חמושים, כך גם באתרי בניה חובה להציב בכל אתר מאבטח חמוש, ובבתי כנסת.

כפעולת מנע אנו חושבים שיש להקים מחסום בכניסות לעיר לשיפור הביטחון, כמו כן יש להגביר אכיפה כנגד רכבים מהמגזר הנוסעים כאן בפרעות, עם אביזרי רכב המדמים קולות נפץ ופיצוץ.ובנושא הזה הגברת האכיפה צריכה להעשות כלפי כולי עלמא.

יש להגביר את כמות רכבי הסיור בכל רחבי העיר, בפרט  בשעות הלילה,  שכן מצינו שבלילות אין שום סממן של אבטחה כך עולה מפניות רבות של תושבים.

כמו כן אנו דורשים שלא תהיה שום כניסה של פועלים פלסטינים לעיר, גם כאלו עם אישורי עבודה.

חמש שנים נכנסו לכאן המוני פועלים פלסטינים בשמרת של אלקבץ!! ורק בשעת אסון כפי שעשה "בשומר החומות", רכב האדון על "כותרות סרק" בנושא בכל רחבי המדיה תוך תעתוע בתושבים לכאורה, שכן במשך כל חמשת השנים התושבים הלינו בנידון והדבר לא הזיז לו.יתרה מכך באף פרסום שלו במסע הבחירות לא נגע אלקבץ בנושא ולא הצהיר הצהרות כנגד.

אלא רק כעת לאחר אסון, ולאחר שמבין הוא את דעת הציבור כאן שמתנגדים לדבר ברוב קולות מוחץ, קופץ הוא על העגלה וזורק הבטחה שלא יקיים.

אצלי במשמרת לא יקרה!! אעשה  כל שביכולתי לכך! הצהרתי זאת במצע הבחירות לפני חצי שנה יותר ולא חיכיתי לאסון כדי להציג את כוונתי ודעתי בנושא.

יחד שומרים על בטחון ילדינו, על בטחון העיר ,יחד משנים יחד מנצחים.

שבוע מבורך ושקט♥ן�� רמי .

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

28/11/2023
העצומה השיגה 50 חתימות!
19/11/2023
העצומה נפתחה