דרושה חקירה דחופה של ההדלפות!

אין תמונה

מספר חתימות

83
 
10,000  

מזה חדשים אנו עדים למגיפת הדלפות רובן מגמתיות ומוטות נגד ראש הממשלה מחקירות המשטרה ועמדות הפרקליטות בנוגע לתיקי נתניהו. ההדלפות הן עבירה פלילית הפוגעת בשוויון בפני החוק ובאושיות הדמוקרטיה. רובנו סבורים כי היה על היועמ"ש לפתוח בחקירתן מיד עם תחילת התופעה. עד כה התחמק היועמ"ש והמשטרה מפתיחה בחקירה בטענות שונות ומשונות, וביניהן הטענה כי לא הוגשה תלונה במשטרה. כדי למלא דרישה (מופרכת) זו הגישו יועציו המשפטיים של ראש הממשלה תלונה ובה מפורטות מעל 50 הדלפות. מאז, התקבלה תשובתו של מנדלבליט לפיה הוא מסרב לפתוח בחקירה ללא הסבר  הגיוני. וככל שהימים עוברים מסתמן כי היועמ"ש ותאומו הסיאמי פרקליט המדינה מצופפים שורות ומחפים על העבריינים שבשירות הציבורי הפרקליטות והמשטרה. 

אין שום יסוד לטענת היועמ"ש שזו חקירה מורכבת. אין שום בעייה לבצע בדיקה על מחשבי עובדי הציבור המחזיקים בחמרים שהודלפו. כשהעבריינים יעמדו מול שלוש שנים בכלא הם יזמרו ויגלו לציבור את זהות מפעיליהם. אלה שניסו לגנוב כאן את השלטון בפוטש משפטי.

שר המשפטים שיצא נגד צמד "שומרי הסף" בקול ברור רואה נכוחה את סדר העדיפויות הציבורי. אסור לסמוך על העבריינים לכאורה שיחקרו את עצמם. יש למנות גוף חיצוני שיחקור את ההדלפות.

זה לא פרט שולי.  חשוב לא פחות ואולי יותר לחשוף את התנהלות המשטרה והפרקליטות בפרשה זו מאשר לבדוק מי שלח אוטו גלידה להזכיר לעד המדינה מה אמר לפני שהוטרד ונסחט על ידי המשטרה והופקר בידי עו"ד מטעם המשטרה, כדי שישקר בעדותו נגד ביבי.

זה ממש יותר חשוב לשמירת הדמוקרטיה.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

05/11/2019
העצומה השיגה 50 חתימות!
04/11/2019
העצומה נפתחה