נגד מיסוי ימי הבידוד

נגד מיסוי ימי הבידוד

מספר חתימות

עד כה נאספו: 1 חתימות.
פורסם בתאריך: 01/10/2020
 

ימי הבידוד על חשבון המדינה ולא על חשבון העובדים והמעסיקים

בעוד שהציבור בישראל והעסקים עסוקים בהישרדות, לאור המשבר הכלכלי החמור בתולדות המדינה, משרד האוצר הודיע על מחטף  שערורייתי ומביש במטרה לחוקק חוק עוקף בג"צ, שמשמעותו מס שיוטל על הציבור ועל המעסיקים לטובת מימון ימי הבידוד של אזרחי ישראל, אשר יוביל לנזק חסר תקדים גם למעסיקים שקורעים תחת הנטל וגם לעובדים שיאלצו לכלות את ימי המחלה שלהם על ימי בידוד ולא יוכלו בחורף הקרוב לנצלם בגין מצב רפואי אמיתי. כך מתכוונת המדינה למחוק ברגל גסה את ימי המחלה של העובדים בישראל.

נזכיר- בג"צ קבע שימי הבידוד אינם ימי מחלה ושדין תעודת המחלה הגורפת שהוציא משרד הבריאות להתבטל!! והנה במקום לבצע את החלטת בג"צ מנסה המדינה לעשות מחטפים על מנת להתנער מכל אחריות בגין ימי הבידוד ולהטיל את הנטל כולו על העובדים והמעסיקים בישראל.

אנו בטוחים שחברי הכנסת לא יתנו ידם לחקיקה מעוותת שבמסגרתה תטיל המדינה על העובדים והמעסיקים שבקושי שורדים, לשלם עבור ימי בידוד במקום שהמדינה תשלם על כך.

 אנו קוראים לראש הממשלה ולשר האוצר להתערב בעניין ולהנחות את פקידי האוצר, שהוכיחו את ניתוקם מהמציאות הקשה, להעמיד את המימון הנדרש לימי הבידוד- לשמור על המעסיקים והעובדים במגזר הפרטי בישראל, ולשחרר את המעסיקים והעובדים כאחד, מהעול הכבד והבלתי אפשרי בשעה קשה זו של נשיאה במס הנוסף בגין ימי הבידוד.

 

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו