דרישה לשינוי דרסטי בהתנהלות נהגי האוטובוס- סופרבוס בירושלים

דרישה לשינוי דרסטי בהתנהלות נהגי האוטובוס- סופרבוס בירושלים

מספר חתימות

2,056
 
100,000  

הגיע הזמן להעלות את קולנו לראש העיר ולעיירית ירושלים לגבי הסבל היום יומי של הציבור בעקבות רמת השירות של התחבורה הציבורית, ובמיוחד של נהגי האוטובוסים של חברת סופרבוס. ירושלים עיר הקודש היא בעצמה עיר מלאה במתחים ולא חסרים בה לחצים ביום יום, ואיכות חיינו הולכת ויורדת. אחד מהגורמים המובהקים לכך הוא צורת הנהיגה והיחס לציבור הנוסעים. שמתם לב לשינוי הפרוגרסיבי שקרה בשנה האחרונה ברחובות העיר? ישנם קווים חדשים עם מסלולים מאוד נוחים אך נהגי חברת סופרבוס- החברה שמתפעלת אותם, גרמו לעלייה דרסטית ברמת האלימות כלפי הנוסעים, שבאה לידי ביטוי בצורת נהיגה פרועה ובלתי אחראית. סופרבוס מחליפה בהדרגה את כל קווי אגד בירושלים וחווית הנסיעה איתה היא נוראית ואינה מתקבלת על הדעת!!

בטח ראיתם אנשים, נשים וילדים, נופלים על הרצפה ומתגלגלים בגלל שהנהגים עוצרים בצורה כל כך אגרסיבית מבלי שום סיבה מוצדקת וגורמים צער, סחרחורות ובחילות לנוסעים; לא עוצרים בתחנות בכוונה, לא לעליה ולא לירידה; נוקטים ביחס מחפיר; לא עונים לשאלות ורשימת התלונות מתארכת מדי יום. ד"א שימו לב למצב הברקסים של רוב אוטובוסי סופרבוס: הרסו אותם תוך כמה חודשים !!

צורת הנהיגה כל כך אגרסיבית, שנסיעה באוטובוסים ברחבי ירושלים הפכה להיות חוויה טראומטית. האם גם אתם מרגישים שהדבר נעשה בכוונה למרר את איכות חיינו בירושלים? 

זה הזמן להגיד עד כאן!! אנו דורשים לשפר באופן מיידי את השירות לציבור נוסעי התחבורה הציבורית בירושלים ולדאוג לנהגים אדיבים, מסבירי פנים, שנוסעים בבטיחות ומכבדים כל נוסע באשר הוא. בואו נתאחד ונבקש חיים איכותיים יותר בעיר הבירה, כן זה אפשרי!! נחתום על העצומה הזאת ונשפיע על הבחירות הקרובות למען כולנו!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

04/10/2023
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
03/10/2023
העצומה השיגה 500 חתימות!
02/10/2023
העצומה השיגה 50 חתימות!
02/10/2023
העצומה נפתחה