עצומה נגד דרישת הדחת דניאל הגרי

עצומה נגד דרישת הדחת דניאל הגרי

מספר חתימות

31
 
1,000  
פורסם בתאריך: 05/07/2024
 

לאחרונה, שמנו לב להודעות נישנות וחוזרות של חברי כנסת וראשי ארגונים במסר ביקורתי תקיף לעבר דניאל הגרי, דובר צה"ל.

ברצוננו לשמור על השם הטוב שלו ולהפסיק את עלילות הדם המופנות כלפיו . בעקבות זה, פתחנו עצומה אשר מופנית אל לשכת ראש הממשלה ומבקר המדינה.

עצומה זו היא בקשה לא להתייחס להודעות ופניות שיוצאות מטעם ארגונים גדולים וחברי מפלגת הליכוד ( אושר שקלים, קטי שטרית, אריאל קלנר וטלי גוטליב) אשר מוציאים דיבה ודורשים להדיח את תא"ל דניאל הגרי , דובר צה"ל. דרישתם להדחתו חסרת ביסוס ונובעת מדבריו שאמר בראיון לערוץ רשת 13.

בראיון זה דניאל הגרי אמר כי " את החמאס אי אפשר להשמיד מכיוון שהוא אידאולוגיה".

אותו משפט נאמר על ידי צחי הנגבי, ראש המל"ל. דברי דובר צה"ל אינם סותרים את מטרות המלחמה, אלא מביעות רצון לא לזרות חול בעיני הציבור או להוביל שולל את העם. להיפך, דניאל הגרי תמיד טוען שבצה"ל נחושים לפעול להשמדת היכולות הצבאיות של חמאס והבאת הנהגה אזרחית בעזה תוך המשך פעולות ממוקדות לסיכול טרור ברצועת עזה ואיו"ש.

כמו כן, נרצה להתייחס לטענה המקוממת של ארגון " תורת הלחימה" אשר כתבו "הגשנו תלונה למבקר המדינה מתיתיהו אנגלמן נגד דובר צה"ל דניאל הגרי, על שקריו לציבור, תוך חיפוי וטיוח טרור ומחבלים."

   

דניאל הגרי לא שיקר ולא ישקר לציבור והוא אינו מחפה על מחבלי חמאס, אלא מתבטא בהתאם לצנזורה הצבאית ובהתאם לאינטרסים הדיפלומטיים והביטחוניים של מדינת ישראל.

חותמים ושומרים על דובר צה"ל.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו