ארגון המנהלות/ים הישראלי בהקמה - לתמוך ללא חשש!!

ארגון המנהלות/ים הישראלי בהקמה - לתמוך ללא חשש!!

מספר חתימות

2
 
5,000  
פורסם בתאריך: 06/12/2018
 

למנהלות ומנהלי בתי הספר היסודיים והעל-יסודיים בישראל,

בשנים 2005-7 עמדנו הח"מ בראש התארגנות תקדימית להקמת ארגון מנהלות/ים עצמאי, שקראנו לו אומ"ץ חינוכי. חשבנו – על בסיס הניסיון העולמי – שבאפשרותנו לשנות בדרך זו את מערכת החינוך ואת מעמד המנהלות/ים. אנחנו נכשלנו בניסיוננו, כי ארגוני המורים איימו על המנהלות/ים שאם יצטרפו לארגון החדש – יבולע להן/ם. המנהלות/ים נרתעו.

שלושה מחברינו (שלושת האחרונים ברשימה למטה) – ממש פחד... – נזרקו אז משורות הסתדרות המורים, בשל "פגיעה באושיות הארגון". אתם רוצים לדעת מה קרה להם כתוצאה מכך? לא קרה להם דבר!!

היום שלושתם כבר גמלאים, אבל מאז ועד היום הסתדרות המורים לא הצליחה לגרום להם כל נזק. לסילוקם משורות הארגון לא הייתה כל השפעה על המשך עבודתם, תנאי עבודתם, יציאתם לגמלאות – שום-כלום.

אנחנו חוזרים ומדגישים: ההפחדות של ארגוני המורים הן הפחדות סרק – אין להם באמת דרך לפגוע במי מכן/ם (נכון, לא תקבלו מהם שי בחגים; אבל, מאידך, גם לא תשלמו להם מסים). ולסיכום: בעניין יכולת ארגוני המורים לפגוע בכן/ם, יש לכן/ם היום אפשרות ללמוד מאתנו; אינכן/ם צריכים ללמוד זאת "על בשרכם" ובעיקר אינכן/ם צריכים לחשוש. עליכן/ם רק לצאת לדרך.

החשיבות של הקמת ארגון מנהלות/ים עצמאי היא כאמור אדירה: באפשרותכן/ם לשנות את מערכת החינוך מקצה לקצה. ארגוני המורים מבינים היטב מדוע 5000 אישה ואיש מתוך 170,000 הם כל כך קריטיים עבורם: אתן/ם הכוח המנהיג והמוביל של מערכת החינוך!

אנחנו קוראים לכן/ם להצטרף ללא חשש אל אורית גור-כהן, יואב פרידן ואביגיל סאמין – המנהלים הזמניים של "מנהיגיםארגון מנהלי בתי ספר" (בהקמה)

על החתום (מנהלים בדימוס):

אורה בר-יעקב, תיכון רבין באר שבע

אורי יניב, תיכון מקיף יוהנה ז'בוטינסקי

יונתן ברוק, תיכון צפית כפר מנחם

עלי זחלקה, יסודי א' כפר קרע

אברהם פרנק, תיכון גוונים מ.א. מנשה

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו