בריכה טיפולית בבית שמש Therapeutic pool in Beit Shemesh

אין תמונה

מספר חתימות

73
 
1,000  

עצומה זו באה להדגיש לראש העיר שבריכה טיפולית זה אחד הפרויקטים החשובים שיש לקדם במהירות האפשרית על מנת לתת מענה לצרכים של תושבי בית שמש הזקוקים לטיפולי הידרותרפיה.

אנא שתפו עצומה זו עם כל תושבי העיר על מנת להגיע ליעד במהירות האפשרית ולהתקדם עם בניית הבריכה.

לכבוד ראש עיריית בית שמש הגברת ד"ר עליזה בלוך וכל הנוגעים בעניין

הנידון בניית בריכה טיפולית בעיר בית שמש

אנו פונים אליך בבקשת עזרה- להקמת פרוייקט חדש שיביא תועלת לכלל התושבים בעיר.

כידוע העיר בית שמש נמצאת בתנופת התפתחות גדולה ומספר התושבים שבה גדל משנה לשנה בקצב מהיר במיוחד. ככל הערים, ראויה גם בית שמש כעיר שמכבדת את עצמה, שתהיה בה בריכה טיפולית.

כיום, עם התפתחות והתרחבות התחומים הפרא רפואיים מחד, וגדילת המודעות לאבחון בעיות וטיפולן מאידך, בריכה טיפולית הפכה לצורך בסיסי כמעט בכל משפחה. מגוון הטיפולים במים הוא רחב, החל בטיפול הידרותרפי, המשך בשחיה טיפולית, טיפולי הרפיה, אירובי והתעמלות מים ועד ללימוד שחיה. כל משפחה נצרכת לאחד או יותר מהשירותים הנ"ל.

לצערי, כיום, באין מענה בעירנו, נשלחים הזקוקים לטיפול לבריכות מחוץ לעיר, מה שגורם להם ברוב המקרים לוותר מראש על הטיפול מאחר וטילטולי הדרך מורדים את אפקטיביות הטיפול עד למאוד...מה גם שהזמן הנדרש לנסיעות בלבד יקר ומקשה מאוד על ההגעה. קשה לבן אדם להיות חצי יום בנסיעות כדי להיות חצי שעה בטיפול...

מאחר והעירייה טרם הקימה בריכה כזאת בעיר, החלטתנו אנו התושבים לשנס מותנים ולעשות כל שביכולתנו בכדי להביא לבניית בריכה שתוכל מצד אחד לשרת את כלל האוכלוסיה בעיר המעויניינת/זקוקה לטיפול מקצועי ומצד שני תייצר עוד עשרות מקומות עבודה לתושבים. אך לשם כך נצטרך שיתוף פעולה ועזרה בהקצאת שטח לבנייה.

בתודה מראש

האזרח הפשוט...

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

02/02/2019
העצומה השיגה 50 חתימות!
31/01/2019
העצומה נפתחה