מחאה נגד כנס הניאוף (פוליאמוריה)

מחאה נגד כנס הניאוף (פוליאמוריה)

מספר חתימות

300
 
250  

להפיץ ולשתף שיגיע לכמה שיותר אנשים!!!

אנו בוגרי הצבא של המכינות הקד"צ הדתיות מוחים על כנס הניאוף שמתקיים באוניברסיטת בר אילן, ומדירים את רגלינו מהאוניברסיטה ורישום אליה עד שיוסר הפגם הנורא הנ"ל מחוצותיה.

כשהתא המשפחתי יהיה חזק ומלוכד יתחזק ויתעצם העם כולו, ולא בדרך של פריצות ופריצת גדר של 'כרם ישראל'.

לא ניתן ל"מכבסת מילים" לבלבל אותנו ביחס לניאוף הרע והמכוער הזה, ואפילו לא בשם חופש הדעות.

"וְיָדַעְתָּ כִּי שָׁלוֹם אָהֳלֶךָ וּפָקַדְתָּ נָוְךָ וְלֹא תֶחֱטָא" (איוב ה', כ"ד)

ביום שלישי ל' בשבט תשע"ט (5/2/19)אמור להתקיים כנס באוניברסיטת בר אילן תחת הכותרת 'סוגיות טיפול בפוליאמוריה', כלומר מערכת יחסים בין יותר מבן זוג אחד כחלק מ"טיפול זוגי".

 הכנס מציג את מערכת היחסים הזו כאידאל שיש לדון בו ולעסוק ביתרונותיו. האירוע הזה מעודד בגידה זוגית, חוסר נאמנות וערעור נוסף של מוסד המשפחה הנורמלי. לשון הפרסום: "לא עוד רומנים מושחתים מן הצד אלא מבנה מסועף ,מודע ביותר ,מורכב ומשוכלל של יחסים רומנטיים מרובים – חוקי לגמרי ,מתוקנן מכל וכל ,אקדמית ,מחקרית ,פופוליסטית ותכף גם דתית". 

אנחנו לא מסכימים לקיום כנס פרוץ שכזה, בעיקר באוניברסיטה המזוהה כדתית. דבר כזה לא ראוי שיתקיים במסגרת ציבורית בחברה הישראלית, כל שכן במסגרת דתית. נשמח שתצטרפו אלינו למחאה החשובה והקריטית הזאת וביחד נבטל את רוע הגזירה..

כל אחד ואחת שדבר זה חשוב לו ונוגע לליבו, אנא הצטרפו אלינו והביעו תמיכה במחאה ובאלה שבחרו להדיר רגליהם מן המקום כבר החל מהיום הפתוח שחל ביום שישי הקרוב ג' אדר (8/2) באוניברסיטת בר אילן.

להפיץ ולשתף שיגיע לכמה שיותר אנשים!!!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

30/01/2019
העצומה השיגה 100 חתימות!
29/01/2019
העצומה נפתחה