גלידת קרמריה בטעם פיסטוק

גלידת קרמריה בטעם פיסטוק

מספר חתימות

49
 
500  
פורסם בתאריך: 25/03/2020
 

שלום רב, 

לאחרונה מצאתי את עצמי קונה המון גלידות , חייבת לומר שטעמתי כמעט כל גלידה שניתן למצוא בישראל ועדיין הטעם המועדף עליי הוא פיסטוק וכשהוא מגיע עם שוקולד מריר זה גורם לי לפרפרים בבטן, באמת!

אחרי כשנה של התלבטויות ונסיונות למצוא את הגלידה המועדפת עליי מבחינת מרקם וטעמים בהתחשב שכמות ובמחיר הבנתי שמארז הגלידה המושלם בשבילי הוא לא אחר מאשר קרמריה. קרמריה זה 1.4 ליטר של גלידה במרקם מדהים עם טעמים נהדרים ויחודיים כמו ריבת חלב, קוקילידה, שוקולד בלגי, ושוקו וניל פליק ועוד  במחיר לכל כיס! (בסיבות ה20 שקלים לקופסא) , כמובן שהרשתי לעצמי להתמכר לקרמריה מבלי להתרושש אך עדיין חשתי במעיין מחסור וגעגוע לטעם האהוב עליי שהוא כמו שציינתי קודם פיסטוק. ניסיתי למצוא אלטרנטיבה לגלידה האהובה עליי באחד ממארזי קרמריה אך מה שמצאתי היה רק גלידת פיסטוק עם מוקה, גלידת הפיסטוק במארז הייתה נהדרת!!! אך המוקה… לא התחברתי אליו כל כך מכיוון שאיני חובבת קפה, לכן לקנות מארז גלידה בשביל לאכול רק חצי ממנו בהנאה מטורפת ולאכול את החצי השני מהתרוץ של" טוב נו זה גלידה ואולי אני אחיל לאהוב קפה" לא היה כל כך פתרון לרצון שלי לקבל את טעם הגלידה האהוב עליי. כמו שכבר אמרתי טעמתי כל טעם של גלידות הקרמריה וכבר כמה שבועות יושב בראשי הרעיון של "כמה מדהים יכול להיות מארז גלידת קרמריה בטעם פיסטוק, ואולי אפשר להוסיף אליו גם שוקולד, כי מי לא אוהב גלידת שוקולד בלגי נהדרת, ואם כבר שוקולד? אז למה לא יותר? אולי אפשר להוסיף לשם גם שוקולד פלייקס" ועם הרעיון הזה כבר באתי לכמה מחבריי ובני משפחתי  וגם הם מודים בכך שזהו רעיון נהדר, אך תמיד לאחר ההסכמה ניתן לשמוע אותם אומרים בקול מאוכזב "אבל זה לא קיים..."

ועם זאת אני פונה אליכם נסטלה, בבקשה, תצרו לנו את טעם הגלידה האולטימטיבי פיסטוק שוקולד בלגי עם שוקולד פלייקס ותשמחו את כל אותם האנשים שפשוט חושקים במארז גלידה משפחתי בטעם פיסטוק ושוקולד! ולכן אני פותחת עצומה יחד עם חבריי ואנחנו נראה כמה אנחנו באמת רוצים את טעם הנהדר הזה על מדפי הסופרים!

בתודה רבה, סטלה, מעריצה אמיתית של גלידות קרמריה.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו