פתחו את שיעורי הפילאטיס לאלתר

פתחו את שיעורי הפילאטיס לאלתר

מספר חתימות

3,346
 
3,000  

אנו, מורות ומורי הפילאטיס, המתאמנות והמתאמנים- קוראות למקבלי ההחלטות לפתוח לאלתר את הסטודיוס לפילאטיס.

שיטת פילאטיס הינה שיטת אימון פיזית ומנטלית, שתכליתה אימון ליציבה נכונה והיכרות מעמיקה עם הגוף.

השיטה נותנת מענה יקר ערך עבור מתאמנים רבים להתמודדות עם מצבים בריאותיים גופניים ונפשיים, כלי שיקומי לפציעות, להפחתת כאבים, ולשיפור מצב הרוח.

שיעורי פילאטיס הם במהותם שיעורים קטנים ואינטימיים, עם מתאמנים קבועים המוכרים היטב למורה, ובהם דגש על התייחסות אישית לכל אדם ואדם. האימונים מאופיינים ברמת עצימות נמוכה, כאשר כל מתאמן על מזרון/מכשיר אישי תוך שימוש בציוד אישי. זהו חלק מובנה בשיטה.

במהלך תקופת קורונה אנו דואגות לחטא כל מכשיר ומכשיר בין מתאמן למתאמן ולהקפיד על מרחק בין אדם לאדם. כל אלו מפחיתים מהותית את הסיכוי להדבקות בקורונה במהלך שיעור.

מתרגלי פילאטיס רבים מגיעים לשיעורים בעקבות פציעות וכאבים וזקוקים ליחס אישי, תיקון מדויק וספציפי, והתייחסות ישירה מהמורה. אלו מתרגלים הזקוקים לפעילות המותאמת להם ולמצבם הספציפי, אשר לא יוכלו לקבל את אותו המענה בשיעור מקוון.

מתאמנים רבים עלולים להפסיק את שגרת השיעורים ובכך להסב לעצמם נזק גופני ומנטלי, וכן להפוך לעול על מערכת הבריאות הנתונה תחת עומס כבד גם כך – בגלל פניה לרופאים ולפיזיותרפיסיטים בשל החמרה במצבם, שתנבע רק מהפסקת שגרת האימונים.

בתי עסק רבים נשארו פתוחים תחת הנחיות הקורונה. אנו קוראות להשוות את התנאים עם שאר התחומים - תוך הקפדה על מס' מתאמנים מצומצם, מרחק בין מתאמנים, חיטוי ושמירת הנחיות התו הסגול.

אנו קוראות למקבלי ההחלטות להורות על המשך שיעורי פילאטיס כסדרם ולאפשר לנו, המורות והמורים, להמשיך בתפקידנו, לסייע למתאמנים בהתמודדות עם כל אותן תופעות שאינן קשורות לקורונה - ולא הפסיקו בגלל הקורונה- הצורך הבסיסי בגוף בריא לנפש בריאה, התמודדות עם כאבים ופציעות, והתמודדות עם השגרה הלא פשוטה שנכפית עלינו מטבעה של מגיפת הקורונה.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

21/07/2020
העצומה השיגה 2,500 חתימות!
21/07/2020
העצומה נפתחה