סטודנטים במכללת SCE להנדסה אשדוד

סטודנטים במכללת SCE להנדסה אשדוד

מספר חתימות

601
 
800  

עקב מצב התחלואה ותקופת המבחנים הקרבה, אי אפשר להתעלם מהמדיה והחדשות האחרונות עקב עליית התחלואה במספר חולי הקורונה בארץ, בניהם גם מספר מקרי תחלואה במוסדות אקדמיים כגון "מכללת פרס", "מכללת רמת-גן", "מכללת אשקלון" ו"המכללה למנהל" שהביאו להשבתה של חייהם ולדאגה וחשש מצד יקירם הסובבים אותם של הסטודנטים, המרצים ואנשי סגל המכללה.

הגיוני שתהיה דרישה מצד המכללה להיבחן במבחנים פרונטליים וכפייה עלינו לבוא ולסכן את עצמינו בשביל ציון? בשביל להצליח לסמן "וי" על הסמסטר? זה שווה את הסיכון הרב והנזק העצום שזה יכול לגרום לכל אחד ואחד מאיתנו? ועוד שכל זה לאחר שבמשך סמסטר שלם אנחנו תרגלנו עצמינו ללמידה מהבית ואף חלק מהמבחנים שלנו הומרו במבחן בית או פרויקטים.
מיותר עוד להוסיף ולציין שכל מצב התחלואה נמצא בראש של כל סטודנט וסטודנט שעתיד לגשת למבחנים בסמסטר הקרוב, דבר שיפגע ואפילו גם עם במקצת ביכולתנו, דיינו. הדאגה והחשש למה יקרה ובמידה ובאמת ימצא חולה בסביבתנו, ההשפעה על ההורים המבוגרים שנמצאים בבתינו הנמצאים בקבוצות סיכון, האחים והאחיות שלא בעוול בכפם עלולים למצוא את עצמם חשופים להידבקות בנגיף, מקום העבודה ומקור הפרנסה שיכול להינזק עקב השבתה ובידוד, ושוב בשביל מה? האם זה שווה את הסיכון הזה?
חייבים לממש אלטרנטיבות אחרות ולהרים את הכפפה כמוסד אקדמי שכן דואג לסטודנטים שלו לאנשיו ולמנוע מצב התחלואה לנסוק אצלנו בפרט ובמדינת ישראל ככלל.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

24/06/2020
העצומה השיגה 500 חתימות!
24/06/2020
העצומה נפתחה