עצומת תושבי תל ברוך צפון נגד סגירת השכונה !

עצומת תושבי תל ברוך צפון נגד סגירת השכונה  !

מספר חתימות

28
 
1,000  
פורסם בתאריך: 15/09/2009
 

חולדאי, שכננו היקר!

המלחמה שלך עם רמה"ש חונקת אותנו בשכונת תל ברוך צפון!

ראש עיריית תל אביב, רון חולדאי, שכן יקר ותושב השכונה שלנו, מנהל מאבקים מול ראש עיריית רמה"ש, יצחק רוכנברגר, על סיפוח שטחים צפונית לשכונה שלנו (עד כביש 5) על הגב שלנו!     

מתוך רצון לנתק את שכונת נווה-גן החדשה של רמת השרון נלחם חולדאי לסגור את המעברים ובכך ליצור מצב בלתי אפשרי שבסופו תושבי תלב"צ דווקא, שכניו ותושבי עירו של חולדאי, יהיו הנפגעים העיקריים! בעוד שלתושבי נווה-גן יהיו שתי יציאות, האחת לצומת הפיל והשנייה עוקפת את בית העלמין קרית שאול ובעתיד מדובר על יציאה שלישית, אותנו משאיר חולדאי עם יציאה אחת בלבד לשכונה עם 2,000 משפחות!

אנחנו, תושבי השכונה המתגוררים בחלקה המערבי (הקרוב לאיילון), העומדים מדי יום בפקקים נוראיים בכיכר השנייה (רח' מאייר) עקב חניות כפולות ומשולשות בביה"ס ובמיקדו סנטר. מאסנו במצב הבלתי אפשרי ממילא (ואין לזה שום קשר לנווה-גן כי ממילא רח' מאייר חסום...).

לא ייתכן שלשכונה כל כך גדולה וצפופה תהיה יציאה אחת! אנחנו לא רוצים לחשוב מה יקרה אם יום אחד תתקע משאית בכיכר ברח' חנה רובינא. מאיפה נצא אז מהשכונה? זו סכנת נפשות ולא בטיחותי!          

מטרתנו:

 1.  ליצור עצומה והד ציבורי רחב בקרב תושבי השכונה כדי לבטל את המעברים או לחילופין, לפתוח את המעבר המקורי שהיה מתוכנן דרך רחוב רוזאניס בתל ברוך הוותיקה עד ליציאה ישירה לקק"ל.

2.  להגיש את העצומה אישית לשכננו היקר, רון חולדאי, על מנת שזה יפעל לשינוי המצב לטובת תושבי השכונה.

3.  להתאחד להגשת התנגדות לוועדה המחוזית נגד הניתוק הזה כדי שבינתיים יישאר המצב כפי שהוא.      

חשוב לציין! מאבקם של תושבי נווה-גן אינו מעניין אותנו, אנחנו דואגים רק לאינטרסים שלנו כתושבי השכונה! כולנו ראינו את מתקפת התקשורת שעשו תושבי נווה-גן בעניין הניתוק ולא יזיק גם לנו ללמוד קצת מהנחישות הזאת ולהילחם עכשיו על איכות חיינו! אגב, התמונה למעלה נלקחה מאתר המאבק של נווה גן, אלא שמצבם של תושבי נווה גן יהיה טוב ממצבנו אם יסגרו המעברים!

חיתמו בהמוניכם! כאשר נגיע לאלף חתימות נעביר את העצומה לחולדאי ולעיריית תל אביב על מנת שיימצא לנו פתרון הולם או, לכל הפחות, לא תיסגר לנו את היציאה הנוספת הקיימת כיום בשכונה - ברח' סטפן צוויג.        

ולסיום, כמה מילים בנימה אישית אליך רון, שכן יקר: כולנו אוהבים אותך רון, ובעוונותינו, רובנו אפילו הצבענו עבורך בבחירות האחרונות (האם שגינו?), ואיננו רומזים לדבר אבל נראה מוזר שהסגירה שאתה מוביל נעשית בדיוק ליד ביתו של בנך, גד חולדאי, ברח' יעקב מרידור, במיקום שיהפוך את הרחוב לרחוב שקט ללא מוצא...

אז עם כל הכבוד לדאגתך הכנה לבנך - מה איתנו, השכנים, תושבי עירך, מצביעיך הנאמנים? לא מגיע לנו לפחות חשיבה נוספת ?...

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו