דורשים משאל לגבי שם העיר אריאל

דורשים משאל לגבי שם העיר אריאל

מספר חתימות

עד כה נאספו: 897 חתימות.

אני, תושב/ת אריאל, דורש/ת משאל כל תושביה של העיר אריאל (על שם מקדש בירושלים) להוריד את משמעותה של העיר ולהסב את שמה לאריאל שרון.

(אם את/אתה תושב/ת של יישוב אחר - נא לציין את זה בשדה "יישוב")

*****************************************************************

Я, житель/жительница города Ариэль, требую проведения опроса среди жителей города Ариэль (названного в честь Храма в Иерусалиме) по вопросу присвоения городу имени Ариэля Шарона.

(Если Вы не являетесь жителем города, отметьте это пожалуйста в поле "место жительства")

--------------------------------------------------------------------------------------------------

מכתב של דורית לנג בנושא:

‏כ"ח תמוז, תשס"ט ‏20 יולי, 2009 לכבוד ראש העיר אריאל מר רון נחמן, בתדהמה שמענו ברדיו שברוב דחוק בין 11 אנשי מועצת העיר (6 מול 5) הוחלט על פי בקשה של בנו, גלעד, לשנות את שם העיר על שם בית המקדש בירושלים לשמו של איש, אביו הפרטי: אריאל שרון. אין זה עניין סמנטי אלא מהותי ביותר. עלינו לזכור שאריאל שרון עלה לשלטון בעזרת שחיתויות של בניו, עמרי וגלעד ב2001 וב2003. כידוע הפיכתו לצמח של אריאל שרון בינואר 2006, הציל אותו מכתב אישום מוכן, בנו גלעד הצליח להעביר את אשמתו לדודי אפל ועמרי נשפט והואשם. כדי להציל את בניו (בניגוד של כל גורמי ביטחון) החליט שרון האב להסיט את תשומת הלב הציבורי לגירוש בלתי מוסבר של יותר מ 8000 יהודים מבתיהם, רק כ 20 ק"מ מכאן ומגוש קטיף הפורח. כאשר רב הפליטים גרים עדיין בקרוואנים ואף העיר אריאל. התוצאה הייתה כמצופה של כל אנשי ביטחון: חיזוק של החמאס והחיסבללה ובעקבות זה מלחמה מתמשכת בדרום ומלחמה כושלת בצפון והבאת אסון על הפליטים עד היום. אין צורך לציין את כל הכישלונות האחרים שלו בעבר שהושתקו, מפני מעשים טובים גם כן. התנהגותו של אריאל שרון הכשיר את השחיתויות השלטוניות בהמשך (אולמרט, הירשזון...). העיר היא לא רכוש פרטי שלך או של יתר 5 תושבי העיר (שספק, לו הם לא היו בקואליציה, באופן פרטי היו מסכימים לצד זה), לכן אני דורשת לעשות משאל של כל תושבי אריאל על הצד השפל זה, קרוב לימים בו אנו מציינים 4 שנות גירוש, אך בעיקר חורבן בתי מקדש. בכבוד הראוי דורית לנג העתק : ועדת שמות ממשלתית

ציר הזמן של העצומה

03/08/2009
העצומה השיגה 500 חתימות!
30/07/2009
העצומה השיגה 100 חתימות!
29/07/2009
העצומה נפתחה