תושבי פרדסיה מבקשים שינויים במכרז להפעלת הקאנטרי בישוב

תושבי פרדסיה מבקשים שינויים במכרז להפעלת הקאנטרי בישוב

מספר חתימות

317
 
500  

לכבוד ראש המועצה טל גורקי וחברי המועצה המקומית פרדסיה 

הקאנטרי שלנו עומד בפני שינוי ורענון. אלו ימים אחרונים להגשת הצעות למכרז לתפעול הקאנטרי בפרדסיה ל-10 השנים הקרובות.

חשוב לציין כי יוזמה זו אינה פוליטית ואינה קשורה לאף גורם במועצה אלא עלתה בעקבות שיח תושבים בקבוצות הווצאפ ובפייסבוק. אנחנו התושבים, רואים במכרז זה הזדמנות לשנות ולעדכן את התנאים להפעלת הקאנטרי באופן כזה שיענה על הצרכים של תושבים רבים.

כיום מתוך כ 7,500 תושבים מנויים לקאנטרי, עפ"י המכרז, 2,317 נפשות מתוכם 1,111 תושבי פרדסיה המהווים כ 15% מהתושבים. 

הסיבות לכך מגוונות: רמת התחזוקה הירודה, היחס האנושי, היצע החוגים ועוד.

המכרז כפי שפורסם מתייחס לצורך לשפץ את חדר הכושר, חדרי החוגים, המזנון והדשא הסינטטי והוספת ציוד כושר אך אינו מתייחס לעלויות ונושא מנויי הקיץ. 

אנחנו מבקשים לשנות ולעדכן את תנאי המכרז כך שיכלול את הדברים הבאים:

  1. מנויי קיץ -  עבור התושבים הרבים בפרדסיה המבקשים ליהנות משירותי הרחצה במקום ללא שימוש במתקני הכושר והחוגים.
  2. מנוי לחדר כושר לצעירים וחיילים - אנחנו מודעים להנחות הקיימות לחיילים במכרז ושמחים על כל אך אין התייחסות לצורך של החיילים להשתמש בחדר הכושר בלבד ולשלם רק עליו.
  3. פטור מתשלום למלווה - בתוך ההנחה לנכים להכניס את נושא הפטור לנושאי הכרטיס המתאים
  4. ארועים פרטיים לתושבי היישוב - כיום עבור ארועים פרטיים התושבים משלמים לבריכות באזור, בכדי למנוע מפגעי רעש ניתן להגביל בשעות ובכמות אך לא  נכון לאסור זאת לגמרי
  5. עליית מחירים צפויה - במכרז מוגדרת האפשרות לעליית מחירים מעבר לעליית המדד בסך 5% בשתי פעימות. אנחנו מבקשים שהעלייה המקסימלית תהיה סה"כ בגובה של 3% בשתי הפעימות.

כמו כן, לאור נסיון העבר נבקש לחדד את שתי בנקודות הבאות:

  1. עובד ניקיון ככל הנדרש (כפי שמופיע במכרז) - חשוב להגדיר מינימום פעמים ומשך עבודה ולא להשאיר את זה רק לראות עיניו של המפעיל שרוצה לחסוך בעלויות
  2. קיום רחצות ליליות לנוער בחודשים יוני-אוגוסט פעמיים בשבוע בשעות 20:00-02:00 - השנה לפחות פעם אחת הבריכה נסגרה מוקדם יותר והודיעו לילדים שהם צריכים לצאת לפני הזמן שנקבע לכך.

לגבי רמת השירות והיחס הבינאישי לאור ניסיון העבר אנחנו התושבים מבקשים שהמועצה או מסו"ף יוסיפו למכרז אמנת שירות שלה יהיה הזכיין מחויב כדי לתת מענה שירותי והולם לתושבי פרדסיה המשתמשים בשירותי הקאנטרי.

אנחנו התושבים החתומים מטה מבקשים מהגורמים הרלוונטיים במועצת פרדסיה והעומד בראשה לעדכן את תנאי המכרז בהתאם לרשום מעלה או לגרוע אותו בעת הזו עד שתעשה חשיבה מחודשת (כפי שמופיע בסעיף 12.1 במכרז)

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

05/12/2023
העצומה השיגה 100 חתימות!
05/12/2023
העצומה נפתחה