קצרין קודם עבור בנותיה ובניה!

קצרין קודם עבור בנותיה ובניה!

מספר חתימות

728
 
1,000  

תושבי ותושבות קצרין היקרים, צו השעה - הגיע!

בשנים האחרונות רשות מקרקעי ישראל יזמה מספר מכרזים לשיווק קרקעות כאשר הרוב המכריע של המכרזים היו עם מעל 100 מגרשים עבור בנייה צמודת קרקע.

בכל המכרזים שפורסמו עד כה, חלוקת ההקצאות הייתה איננה שיוויונית והוגנת עבור תושבי ותושבות קצרין ובמיוחד עבור דור העתיד של קצרין אשר חלקו הרב חפץ לבנות כאן את ביתו.

כל המכרזים האחרונים, יצרו היקף מאוכזבים רב בעקבות העובדה שרבים מתושבי קצרין לא זכו בקרקע למגורים, בעוד רבים אחרים שגרים מחוץ לקצרין זכו בקרקעות ומספסרים בקרקעות על חשבוננו.

הגיע הזמן שניזום ונפעל לשינוי המדיניות והמציאות על ידי הקצאת שיעור גדול יותר של קרקעות בכל המכרזים הבאים לבני ובנות המקום, מינימום 75% עבור בני המקום ויתרה מכך, לא פחות חשוב בעת הזאת, אנו דורשים להכניס סעיף שמעניק עדיפות ליוצאי צבא ו/או שירות לאומי ביתרת הקרקעות שיוקצו לכלל הציבור במכרזים הבאים.

לאור כל זאת, הקמנו עצומה דיגטלית ואנו קוראים לכל אחד ואחת מכם, חתמו על העוצמה (הליך של 30 שניות), תדאגו שכל בני ביתכם הבגירים יחתמו גם ותפיצו את העצומה לכל מי שחש מחוייב לעתידה של קצרין.

היעד שלנו הוא להגיע ל-1000 חתימות, אשר אותם נצרף למכתב רשמי למספר גורמים במקבלי ההחלטות החל ממשלת ישראל, כנסת ישראל ורשות מקרקעי ישראל.

על קצרין שבנו ההורים שלנו לפני יותר מ-40 שנה אנו לא נוותר. אנו נהפוך כל אבן, נגיע לכל פינה ונדע לשוחח עם כל גורם על מנת שקצרין קודם כל תהיה עבור בנותיה ובניה!

שומרים על הבית, שומרים על קצרין!תשתפו!

שלכם, חברי קבוצת - צו השעה קצרין.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

24/01/2022
העצומה השיגה 500 חתימות!
23/01/2022
העצומה השיגה 100 חתימות!
22/01/2022
העצומה נפתחה