איך נעבור את הבגרות?

איך נעבור את הבגרות?

מספר חתימות

672
 
30,000  

שלום רב,זה אנחנו השמיניסטים והשביעיסטים.

אנו מאוכזבים ומרגישים חסרי אונים. המצב קשה, אנו נמצאים במצב חירום עולמי. אנחנו מרגישים שלמערכת לא מספיק אכפת מאיתנו, לא רואים אותנו ולא שומעים. אכן היו הקלות בבגרויות, אך זה לא מספיק. אנחנו לומדים שעות מהבית בזום וזה קשה, בכל זאת אנחנו בבית ולא בכיתה ואנחנו לא מתרכזים במורה, יש הרבה הסחות דעת מהסביבה מה שמקשה מאוד על הלמידה וההכנה המיטבית לבגרות.... ולא נדבר על הילדים עם הבעיות קשב וריכוז. בזום תמיד יש תקלות, הפרעות וגם אם אין אי אפשר להגיד שזה אותו הדבר. תקופת הבגרויות מתחילה עוד חודשיים ורובנו לא יודעים איך נעבור את הבגרות. חלקינו זקוקים מאוד לשיעורי עזר שאינם מתבצעים עeב הסגר ומורים שאינם רוצים לקחת סיכון על חייהם. ולעשות שיעור פרטי בזום? אולי לחלק מהתלמידים זה יתאים, אך לחלק האחר זה לא בא בחשבון, זה לא יעזור ולא מעט כסף יתבזבז סתם. בכל זאת אם הלימודים הדיגטליים היו מצליחים ונוחים כולנו היינו עוברים ללימודים מסוג זה כבר ממזמן, יש סיבה לכך שלא לומדים ככה בעולם.

בנוסף לכך כרגע הבגרויות מתבצעות בבית הספר במתכונת רגילה. אתם מעמידים אותנו בסיטואציה שבה אין לנו את האפשרות לבחור האם לסכן את עצמנו או לא, לא שואלים אותנו או את ההורים. הרי יש כל כך הרבה תלמידים, צוות חינוכי ומשפחות התלמידים אשר נמצאים בסיכון, אך עדיין חייביים לבוא לבגרות.שנה שעברה אלפי תלמידים נכנסו לבידוד עכב בגרות ומאות חלו! המחלה הזאת היא לא צחוק אנשים מתים ממנה אנחנו לא רוצים לסכן את עצמנו ובטח שלא את המשפחה שלנו, שבשביל חלקם זהו סיכון למוות!

לרובנו הבגרות כל כך חשובה וכל כך קריטית להמשך החיים, למדנו והשקענו כל כך הרבה שנים וכשצריך לעשות פוש אחרון זה מרגיש כאילו הכל היה לחינם,בזבוז זמן.

תמיד אפשר למצוא פיתרונות אנחנו כל הרבה אנשים ואם כולנו נחשוב נגיע לפיתרון המושלם.

הנה כמה דגומאות:

-יותר ציונים פנימיים

-יותר התחשבות 

-שיעורים פרטיים חינמיים- כל כך הרבה משפחות נכנסו לבעיות כלכליות עכב הסגר דבר המשפיע על הלימודים.

-לבצע שיעורים בזום בקבוצות קטנות יותר לדוגמה 10 אנשים.

-עבודות חקר - כבר מלפני הקורנה היו מקצועות שבהם נעשתה עבודה כגון תנך ואזרחות. זה אפשרי!

אחרי 12 שנה של השקעה נצא מבית הספר עם ציונים שאינם יאפשרו לנו לעבור לשלב הבא בחיינו, אנא אל תגזלו מאיתנו את הצלחתינו העתידית ואל תתנו לדור שלם ליפול בתחילת דרכו.

אנחנו מתחננים כמו שאף פעם לא התחננו. בבקשה תעזרו לנו!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

13/10/2020
העצומה השיגה 500 חתימות!
13/10/2020
העצומה נפתחה