חיבור ציבור יראי ה'

אין תמונה

מספר חתימות

5
 
1,000  
פורסם בתאריך: 04/08/2019
 

אנו, תומכי עוצמה לישראל,

הזדעזענו לנוכח היחס המשפיל והמחפיר, הנובע מגאווה בזויה כלפיכם על ידי "בעלי הבית" - שמי שהסמיך אותם הם הם עצמם. 

אנו, חובשי הכיפות הסרוגות שהכיפה היא לא רק קישוט על ראשם, לא מוכנים לעבור על כך לסדר היום.

עם זאת, איננו רוצים לזרוק את קולנו לפח - שכן בבחירות האלה כל קול חשוב וסכנת הקמת ממשלת שמאל ממשית כפי שלא היתה בעשור האחרון. 

כמובן, שבנימין נתניהו אינו משאת נפשנו, אולם על מנת לשמור על אופציה לממשלה דתית וחצי ימנית, אין לנו את הפריבילגיה לאבד קולות. 

כולם זוכרים איך בשנת 1992 מפלגת "התחייה" לא עברה את אחוז החסימה והמליכה בכך את יצחק רבין - מהלך שאת תוצאותיו אנו משלמים עד היום, בריבית קצוצה...

להיות צודק זה טוב וחשוב, אך בפוליטיקה צריך להיות גם חכם.

ועל כן קריאתנו למפלגת עוצמה יהודית היא להודיע על תמיכה באחת מהמפלגות החרדיות (ש"ס או אגודה).

כמובן שיש מחלוקות רבות, בעיקר בנושאי ארץ ישראל, עם המפלגות הנ"ל, אולם נראה כי הן בוודאות ילכו עם ממשלה ימנית, והן בבחינת "הרע במיעוטו". 

הרווחים ממהלך כזה יהיו מרובים:

1. כולם ראו בבחירות שהתקיימו זה עתה מה כוחן של ש"ס ואגודה (8 מנדטים כ"א) - והתגייסות של מצביעי עוצמה לישראל למפלגות אלה תוכיח את כוחה של עוצמה לישראל, שיתבטא בעליית המנדטים למפלגות אלו, למשל מ-8 ל-10 מנדטים. 

2. כח המיקוח של המפלגה בבחירות הבאות יעלה - אם המפלגה תרוץ לבד ותהיה רחוקה מאחוז החסימה כולם יבינו שלמפלגה אין כח מיקוח אמיתי ועדיף לה לקחת כל הצעה חצי ריאלית שתוגש לה. חיבור למפלגה קיימת יגביר את כח המיקוח והרלוונטיות של "עוצמה לישראל".  

3. קולות המצביעים לא ילכו לפח - וכך גם יחוזק הצד הימני והדתי במפה הפוליטית, וגם יוגדל כוחה של "עוצמה" שכן מצביעים שמתלבטים אם להצביע למפלגה שככל הנראה לא תעבור את אחוז החסימה יצביעו הפעם בלב שלם.

4. היהירים מ"הבית היהודי" ו"הימין החדש" יבואו על עונשם - שכן הם בנו על כך שרוב מצביעי עוצמה יצביעו להם מחשש שעוצמה לא תעבור את אחוז החסימה, והנה - מתהפך לו הגלגל. 

5. חיבור אמיתי, שהיה צריך לקרות מזמן, בתוך ציבור יראי ה'. 

חזק ונתחזק בעד עמינו ובעד ערי אלוהינו, וה' יעשה הטוב בעיניו! 

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו