פותחים את הקאנטרי בחגים

אין תמונה

מספר חתימות

87
 
100  

חבר המנויים של הקאנטרי בפסגת זאב ותושבי השכונה כולה, מרגישים שבויים בידי הנהלת המנהל הקהילתי אשר מקבלת החלטות לא מקצועיות, לא עניניות ולא מתחשבות בכל הנוגע להתנהלות הקאנטרי ולשעות הפתיחה שלו.

בסוף השבוע שעבר גילינו לתדהמתנו כי הנהלת המנהל קיבלה החלטה לסגור את הקאנטרי בימי החג של ראש השנה, סוכות ושמחת תורה. מיותר לציין כי אלו ימי חופש וכי חלק ניכר מהמנויים ומתושבי השכונה התכוון לבלות בבריכה ובמועדון הכושר בימים אלה.

להבנתנו לא התקיימה ישיבה מסודרת וכאשר ביקשנו את פרוטוקול הישיבה זכינו בחוסר התייחסות. לא ברור כיצד התנהלה הישיבה, היכן, מי היו המשתתפים ומה נאמר בה. למעשה, לא ברור על סמך אילו שיקולים "מקצועיים" התקבלה ההחלטה לסגור את המקום.

אנו דורשים כי ימונה מנהל מקצועי לקאנטרי והוא ילווה ע"י אנשי מקצוע ותושבים מהשכונה (ועד בריכה). אין להנהלת המנהל הקהילתי שום ידע מקצועי על מנת לקבל החלטות מקצועיות הנוגעות להתנהלות המקום.

אנחנו לא מוכנים להיות קהל שבוי שמגלה בכל פעם ברגע האחרון גזרות חדשות הנוגעות לשעות הפעילות של המקום והחלטות נוספות שאינן ברורות בעליל (כמו לנתק מהחשמל את מכונות השתיה והחטיפים בשבת).

אנחנו אומרים די!

שילמנו הרבה מאוד כסף על מנת לרכוש את המנוי, אנו תושבי השכונה ומגיע לנו שיתחשבו בנו !

אנו דורשים לקבל ת מה שהובטח לנו!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

13/09/2020
העצומה השיגה 50 חתימות!
13/09/2020
העצומה נפתחה