עוצרים את סגירת קולנוע לב בשבת

עוצרים את סגירת קולנוע לב בשבת

מספר חתימות

2,062
 
10,000  

עוד מוסד תרבות עוזב את רמת גן. קולנוע לב בקניון ביאליק ייסגר, הקניון עובר לעבוד במתכונת שבת. מהקולנוע נמסר כי אם אכן הקניון יעבור לעבוד במתכונת שבת הקולנוע יפסיק לעבוד. 

מי נהנה מהקולנוע? גימלאים שהמוסד הזה קרוב אליהם הביתה, סטודנטים שאין להם רכב בסוף שבוע, הורים לילדים שלא רוצים לצאת מהעיר בסוף שבוע וגם כל אזרח שרוצה שהדברים שחשובים לו ישארו קרוב לבית.

קולנוע לב הוא לא עוד בית קולנוע, הוא בית תרבות לסרטי איכות. אין כזה בעיר. רמת גן אינה רואה את עצמה כעיר שמקדמת תרבות, לכן קולה לא נשמע. 

בכח שולחים את התושבים מחוץ לעיר. 

הגיע הזמן לומר די ובמקום להבריח מוסדות תרבות לתת להם תמריצים להישאר. יש בכוחה של העירייה לעשות כן. העירייה טוענת שאין זה בסמכותה ופעם נוספת מתנהגת באימפוטנטיות ועייפות האופיינית לה. רמת גן סגורה בשבת בעוד הערים מסביב לה שוקקות. הגיע הזמן לשים לפארסה הזו סוף.   

שני כלים עומדים לרשות התושבים:

1. לחץ כלכלי: קניון אלרם הוא קניון פרטי ולחץ כלכלי עליו היא הדרך היחידה למנוע את סגירת הקולנוע. אל תיכנסו לקניון הזה, הדירו את הרגליים ממנו. 

2. שנת בחירות: שנה הבאה ישנן בחירות למועצת ולראשות העיר. זה הזמן לתבוע מהמועמדים שיתייצבו לצד הציבור החופשי בעיר וידרשו את המגיע להם. מי שיפגע בחיי התושבים ישלם מחיר פוליטי. רשימה שלא תתחייב להגן ולפתח את התרבות בסופי שבוע לא תקבל את קולנו! 

לעצומות יש כח, חיתמו ואת החתימות נשלח לכל חברי המועצה, גם הדתיים, לראש העיר, לקולנוע לב ולהנהלת הקניון. 

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

11/10/2017
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
10/10/2017
העצומה השיגה 500 חתימות!
10/10/2017
העצומה נפתחה