הקמת גשר בין המפלגות

הקמת גשר בין המפלגות

מספר חתימות

695
 
10,000  

נמאס לכם/ן מהקיטוב? עייפים מהפלונטר הפוליטי?

גם לכם בוער שנתנהל כאן בשותפות אמיתית, בעיקר בפוליטיקה? 

יש פתרון מפתיע ופשוט לאי-היציבות השלטונית - טכנולוגיה חדשה של הידברות: תקשורת מקרבת. 

 

הצטרפו אלינו ליוזמה מהפכנית ליצירת שיח חדש וקירוב אמיתי בין המפלגות - חתמו עכשיו!

 

אנחנו נמצאים בתקופה מורכבת. הפירוד, המחלוקות והפילוג שוברים שיאים. כל אחד ואחת מאיתנו תופסים צד במחנות מנוגדים. אבל למרות הכל, אפשר לשמוע קול שעולה לאט לאט, והוא חזק וברור. קול שאומר בצורה הכי פשוטה: די!

די לנו בפילוג ובמלחמה עם כל מי שדעתו/ה שונה משלנו. די לנו בשנאה ובפחד מהאחר.

נחוץ משהו חדש באופן מהותי. ראייה חדשה, שלא מבוססת על ״אנחנו או הם״ אלא על כולנו, יחד. מֵעבר להבדלים. 

זה הזמן לאחדות. זה הזמן לעבור משיח מפַלג ומפריד לשיח מחבר ומאחה, מיריבות לשיתוף-פעולה. זה הזמן שנבחרי/ות הציבור יעבדו יחד, כדי לעשות את הדבר שבשבילו בחרנו בהם - לשרת את הציבור. את כולנו. 

במגזר האזרחי יש כלים ליישוב מחלוקות, שכבר הוכיחו את עצמם ברחבי העולם וגם בארץ. בואו נביא את הידע הזה למקום שבו זקוקים לו ביותר, שבו מתקבלות ההחלטות המשפיעות על כולנו. 

העמותה לתקשורת מקרבת - גוף לא-פוליטי, שלחברותיו ולחבריו ידע וניסיון בגישור וביישוב מחלוקות, לקחה על עצמה להביא את הידע הזה לעולם הפוליטי. 

אנחנו מגישים/ות הצעה לנשיא ולנציגי/ות הסיעות השונות - להקים מנגנון חדש לגישור בין-מפלגתי באמצעות הכלים של תקשורת מקרבת. הכוונה במהלך הזה היא לתמוך בבניית הקואליציה באמצעות שיח בין-מפלגתי חדש, המבוסס על ערבות הדדית, אמון ושותפות. מטרת-העל היא להוליד שיתוף-פעולה חוצה-פערים, שבו נכללים כל הצרכים והקולות במדינה.

תקשורת מקרבת (תק"מ) היא גישה במסורת האי-אלימות, שמטרתה ליצור פריצות-דרך במערכות יחסים מכל הסוגים, בעיקר במצבי סכסוך. השיח המקרב מוביל לשיקום עמוק של האמון בין הצדדים בסכסוך משום שהוא לא מתנהל בָּאופן הרגיל של "צודקים" ו"מפסידים", וגם לא של ויתורים ופשרות. החידוש הוא בכך, שהמו"מ מתבסס על העקרונות והצרכים המהותיים והמשותפים שמאחורי כל העמדות של כל הצדדים. הגישה מאפשרת שינויים מרחיקי-לכת כשיש פלונטרים ביחסים, כולל מציאת פתרונות מפתיעים, המקובלים על כולם גם במצבי קיטוב שנראו עד כה חסרי-מוצא. 

כל זה יכול לקרות גם עכשיו. 

שתיווצר קואליציה יציבה מסוג חדש, הבנויה על אחדות אמיתית. ושתהיה כאן פוליטיקה מקרבת. 

~ הצטרפו לקריאה: ״הקמת גשר בין המפלגות״.

חִתמו וקִראו לחברי/ות המפלגות ולנשיא לתמוך בהקמת מנגנון מגשר ולהתחייב להצטרף לתהליך ~

 

לקריאת המכתב שנשלח לנשיא

לאתר העמותה

כניסה לקבוצת עדכונים שקטה

----------------

החלום שלנו מדבר אליכם/ן? התחברתם/ן למסר השינוי הגלום בהצעה? רוצים/ות לתמוך בהפצת הדרך המקרבת לכלל אזרחי/יות המדינה - בתקשורת בכלל, בחינוך, בארגונים, בשוק העבודה (וכמובן בפוליטיקה)? נהדר!

מוזמנים/ות לתרום ל"עמותת תקשורת מקרבת" כדי לסייע לכולנו לממש את החלום הגדול והמאד אפשרי הזה - ביחד! כל סכום יקדם אותנו עוד צעד למטרה הנכספת הזאת. 

לתרומה דרך ביט: 054-80-854-50, "לעמותה". תודה!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

05/04/2021
העצומה השיגה 500 חתימות!
04/04/2021
העצומה השיגה 100 חתימות!
03/04/2021
העצומה השיגה 50 חתימות!
01/04/2021
העצומה נפתחה