מרחיקים את אזור התעשייה מהבית.

אין תמונה

מספר חתימות

175
 
100  

לכבוד

הועדה המחוזית לתכנון ולבניה מחוז מרכז                           

מרחיקים את אזור התעשיה מהבית!

שומרים על המרחבים הפתוחים למען הדורות הבאים!

התנגדות לתכנית אתמ"מ נתניה

אנו, כלל תושבי מושב כפר נטר - כאיש אחד – מאוכזבים ומוחים נגד אטימותה של עיריית נתניה ומדינת ישראל, אשר מבקשות להרוס מושב חקלאי, ולגזול את המרחבים הפתוחים האחרונים מתושבי הסביבה, על ערכי הטבע הייחודיים שבו, לטובת סיפוחם לאזורי התעשיה המפלצתיים של עיריית נתניה.

מדינת ישראל, אשר בשנותיה הראשונות, הפנתה את הורינו והורי-הורינו החלוצים, שבאו להעמיק ההיאחזות בקרקע, בסמיכות לכפרים ערבים עוינים - ועודדה אותם להיאחז באדמה למרות הקשיים, האיום הקיומי, הרעב, המחלות והביצות. מדינת ישראל, שקמה עשור לאחר הקמת המושב, אשר ראתה בהתיישבות בכפר נטר ערך אסטרטגי בשמירה על ההתיישבות היהודית - מפנה אלינו היום את גבה, ללא היסוס וללא בושה, ונותנת ידה למגלומניות של עיריית נתניה בניסיונה להרוס את הישוב.

לא ניתן לעיריית נתניה למוטט מושב חקלאי בישראל! לא ניתן לעירייה לעשות זאת אל מול עיניהם ההמומות של מייסדיו, אשר במו ידם בנו את המושב ולחמו בו! לא ניתן למדינה להקריב את תושבי המושב למען "שגעון הגדלות" של עיריית נתניה למיליוני מ"ר של שטחי תעשיה מיותרים!

מדינת ישראל, ועדה מחוזית! הישירו אלינו מבט! יש אנשים במושב כפר נטר! תראו את העמל והיזע אשר הושקע באדמה הזאת במשך 80 שנה, על מנת לבסס את המושב הזה. המושב המפואר הזה הוא בזכותנו! פרי עמלנו!

אנחנו אנשי כפר נטר – ותיקים וחדשים כאחד – חלקנו בני המקום ואנו וילדינו, דור שני, שלישי ואף רביעי למקימיו – הרווחנו ביושר את הזכות לבנות את ביתנו בישוב חקלאי גאה, ציוני ובעל מסורת. מאושרים היינו, לפני ארבע חודשים, לחגוג 80 שנה להיווסדו.

לא ניתן לעירית נתניה להרוס את שלוות חיינו! להעביר את כל התנועה העוברת לאזור התעשיה דרך המושב שלנו! לא נסכן את ילדינו הרכים אל מול הנהגים השועטים והממהרים אל ומ- אזור התעשיה, בבוקר ובסוף יום עבודה.

לא ניתן לעיריית נתניה להיכנס ברגל גסה עד מרחק של מספר מטרים מבתי שכונת ההרחבה, להקים שם גורדי שחקים, ולספח, הלכה למעשה, את בתי ההרחבה כשכונה של נתניה.

ריצת האמוק של עיריית נתניה להכנסות מארנונה עסקית איננה מבחינה באנשים הגרים פה ונרמסים תחת העיר הגדולה ורצונותיה. הסתכלו עליהם – עלינו! הפנימו את ההרס אותו אתם מביאים למושב בעצם אישורה של התכנית.

לא ננוח ולא נשקוט עד שיובטח כי אזור התעשיה יורחק מערבה למסילת הברזל.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

03/02/2020
העצומה השיגה 100 חתימות!
02/02/2020
העצומה השיגה 50 חתימות!
30/01/2020
העצומה נפתחה