עצומה בנושא הצעת חוק מצלמות אוּן- לײַן לפני שיהיה מאוחר

עצומה בנושא הצעת חוק מצלמות אוּן- לײַן לפני שיהיה מאוחר

מספר חתימות

3,010
 
3,000  

העברת הצעת החוק להתקנת מצלמות און ליין בגני הילדים במציאות הנוכחית של 2024 תפקיר את דמם של הפעוטות ושל הצוותים החינוכיים גם יחד. רגע לפני שוועדת השרים לענייני חקיקה תצביע על הצעת החוק אנו קוראים לשר החינוך לחזור לשולחן הדיונים עם הגורמים המקצועיים בתחום.

התקנת מצלמות און ליין בגני הילדים וחשיפת פרטיותם של פעוטות ישראל והצוותים החינוכיים המטפלים בהם, במציאות הנוכחית של 2024רוב מנהלות המעונות ורוב המטפלות אינן מעוניינות בעבודה תחת "האח הגדול",מגזרים שלמים כגון המגזר החרדי והמגזר הערבי ובכלל תוקפים את ההחלטה בשל פגיעה בהגנת הפרטיות, לכן מתן לגיטימציה להחלטה גורפת בעניין האון ליין תגרום לפרישה המונית מהענף.

בנוסף ללא בדיקת השלכות הסייבר, הצעה זו חסרת אחריות ותגרום לשורה של הפרות – בעיקר בחשיפתם של פעוטות וצוותי החינוך לארגוני טרור, פדופיליה, בריונות וכו...

זאת עוד, אנשי מקצוע הם אלה שאמורים להיות אמונים על שלומם ובטחונם של הילדים, ושם צריך להשקיע.

זה עוד טרם נכנסנו לנושא התקציבי שיוביל לקריסתם של מעונות היום הפרטיים.

בצעד חסר תקדים, ארגוני המעונות הפרטיים חוברים יחדיו בזעקה לציבור – הצעת החוק במתכונתה הנוכחית היא אסון ותגרום לילדכם להיות מופקרים וחשופים כמו גם לכל משפחתכם וצוותי החינוך בישראל!!!!!!!

יש להשקיע בצווּתי החינוך ע"י הרחבת שעות הדרכה חינוכית,הרחבת הכשרות מקצועיות שונות לצוותים,תימרוץ הולם לאנשי החינוך הטובים והראויים כל אלה ועוד יטפלו באופן יסודי ומקצועי בצוּותי חינוך פחות מתאימים לתחום.

חתמו עכשיו על העצומה והצטרפו אלינו בקריאה לוועדת שרים לענייני חקיקה שלא לאשר את הצעת החוק של שר החינוך יואב קיש – הצעה שנועדה להסיר אחריות פיקוח ממשרד החינוך ותביא אסון על כלל הציבור.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

27/03/2024
העצומה השיגה 2,500 חתימות!
26/03/2024
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
26/03/2024
העצומה נפתחה