אייל גולן:

אייל גולן:

מספר חתימות

35,986
 
50,000  

"אני לא מכיר המון גברים שבחורה מבצעת בהם ... והם בדיוק מבקשים ממנה תעודת זהות תוך כדי, וגם יעצרו אותה באמצע ויגידו לה די, מספיק, לכי".  אתה לגמרי צודק, אייל גולן. גברים רבים, לא היו מבקשים ממנה תעודת זהות תוך כדי, הם בכלל לא היו נותנים לה להתחיל.

"...אחת מהן יושבת בדיוק על הקצה כזה של הספה. אני נעצר לידה והיא כזה באה לפתוח לי את המכנסיים, מורידה לי את המכנסיים ועושה מה שעושה". אייל גולן, ידיעות אחרונות, 2014

אם היא הייתה בת 15 ו 29 יום זאת הייתה עבירה פלילית ולא היה צורך בעצומה הזאת. אבל היא הייתה בת 17 כיתה י"א? י"ב? אה, אם כך אז זה בסדר. לא!!! זה כל כך לא בסדר שלי, כאימא בא לצרוח מכאב וגועל.

אייל גולן הוא זמר אהוב ומפורסם והמוסיקה שלו מגיעה ללב של הרבה מאוד אנשים ומשפיעה עליהם. היא אולי אפילו יוצאת מהלב שלו. אבל כל זה לא עושה אותו בנאדם טוב. וכשהוא משתמש בפרסום הזה לניצול נערה כדי שתבצע בו... , כפי שהתבטא הוא עצמו, זה כבר הופך אותו לאדם רענלכאורה ובטוח, לא לאדם שראוי לקבל מהכנסת את פרס  "יקיר שדולת הזמר העברי".

האם חברת הכנסת נאווה בוקר שהחליטה על הענקת הפרס דמיינה מול עיניה באותם רגעים את ה"פותמוביל" - לימוזינה שחורה שאספה מעריצות צעירות והסיעה אותן להיות "מנת הערב" על מגרש משחקי ה...של אייל ואביו? האם דמיינה את בתה, אחייניתה או בתה של חברתה הטובה ואמרה לעצמה: "מה יש? לא נורא, שתיגע קצת בזוהר" לא נראה לי. סביר יותר שהיא בחרה להדחיק.

לאייל גולן לא היה "סטוץ" עם הבחורה שישבה על קצה המיטה. הוא לא הכיר אותה עד לרגע כניסתה לביתו ולא בטוח שאפילו ידע מה שמה. היא הייתה עבורו בסך הכל כלי ל"ביצוע...". השימוש בנשים, כאמצעי בילוי לכאורה עבור גברים עתירי השפעה הוא אחד הביבים הדלוחים והמסוכנים בחיינו. אסור לנו ליפול לתוכו ולהעניק לו הכשר בחיוך מבטל ש'זה לא עבירה על החוק'. לא כאנשים פרטיים, בוודאי לא כחברי כנסת.

הכנסת, למרות ההתנצחויות הקשות שהיא יודעת, והציניות והתככנות שכולנו קצים בה לעיתים, היא המקום האמון על חקיקת החוקים שעל פיהם אנחנו חיים והיא גם המקום שאמון על הגדרת העולם הערכי שלנו. לפחות כך היא מתיימרת להיות וכך אנחנו מצפים שתהיה.

העובדה שהזיכרון הציבורי הקצר ומערכת יחסי ציבור משומנת ועתירת מזומנים כיבסו את המעשים של אייל גולן, ותאוות הבצע של ערוצי הטלוויזיה החזירה אותו לפריים טיים – אסור לה בשום אופן לבלבל את הגוף המחוקק.  אם חברי הכנסת אכן רואים את עצמם כסמן ערכי – אין שום אפשרות שיסכימו להעניק בדעה צלולה פרס לאיש הזה. זמר מפורסם ככל שיהיה, "יקיר הזמר העברי" - הוא לא!

אנא חתמו והפיצו עצומה זו כדי לומר לחברי שדולת הזמר העברי: טעיתם. טעיתם טעות איומה. אם אתם רוצים לצמצם את האלימות נגד נשים כפי שהצהרתם השבוע מכל על במה אפשרית, חיזרו בכם ואל תעניקו לאייל גולן את הפרס.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

10/12/2018
העצומה השיגה 25,000 חתימות!
09/12/2018
העצומה השיגה 15,000 חתימות!
09/12/2018
העצומה נפתחה