הדחת הח"כ חנין זועבי

הדחת הח"כ חנין זועבי

מספר חתימות

145,718
 
100,000  

עצומה זאת איננה עוסקת בצד פוליטי על כל גווניו, אינה עוסקת מי צודק ומי טועה! אין בכוונתי לפגוע בדמוקרטיה ובחופש הביטוי של אף אחד מתושבי מדינת ישראל! אך כאשר נוצר מצב בו אנו הציבור שעובד קשה על מנת להרוויח את לחמו ובין היתר משלם עד 45% ממשכורתו למס הכנסה על מנת לממן את אנשי הציבור שלנו וביניהם חברי כנסת אשר נבחרים בצורה דמוקרטית יש לנו הזכות למנוע ניצול פושע אשר פוגע בנו ובמדינה שלנו.

חנין זועבי היא חברת כנסת שנבחרה ע"י אזרחי מדינת ישראל במטרה להגן ולשרת את כל אזרחי מדינת ישראל באשר הם, לשמר פלורליזם, להגן על החוק הישראלי ועל מדינה ציונית יהודית דמוקרטית כפי שכתוב בחוקי היסוד של מדינת ישראל. חברת הכנסת חנין זועבי אינה אזרחית היכולה להפר החלטות מדיניות בצורה פושעת, ולהשתתף במחאות אלימות נגד ממשלת ישראל ובאי-כוחה החוקיים.היא נבחרה לשרת את כלל הציבור הישראלי, ולא פלגים קיצוניים בו. פעולותיה האחרונות במשט, ופעולותיה לפני זה פוגעות בציבור הישראלי ככלל, ומהוות סכנה לדמוקרטיה הישראלית. כל חבר כנסת אשר חובר לקבוצות אלימות בעלות אופי אנרכיסטי וטרוריסטי ותומך ומגבה את פעולתם כנגד חיילי צה"ל בוגד באמון אזרחי ישראל אותם הוא נשבע לשרת ואשר ממנים את פעולותיו הנפשעות.

ח"כ חנין זועבי , נבחרת באופן דמוקרטי ואם עליי לשלם לך משכורת שמממנת לך את היכולת והבמה להתבטא בצורה כה חריפה!

יש בכוחי ! בכוחנו!!! לומר הגברת חנין זועבי הביתה!  

ראשית אומר תודה רבה לכולכם, תודה רבה על כל העזרה התמיכה והמילים היפות שעזרו לנו להגיע לשעה יפה זאת !!!!

ברצוני לעדכן כי ננקטו צעדים מול חברי כנסת על מנת שיוכלו לסייע לנו במחאתנו. מקווה שהיתה לנו השפעה בעניין כי אמש ועדת השרים לחקיקה דנה בנושא הדחת חבר כנסת במהלך כהונתו אם הסית נגד מדינת ישראל (הוועדה החליטה להעביר את הדיון בנושא להנהלת הקואליציה, כיוון שכרגע אין הסכמה בין סיעות הקואליציה בנושא. במילים אחרות, הוועדה החליטה לפי שעה להימנע מקבלת החלטה בנושא. חוק זה מחייב שינוי חוק יסוד ולכן הסוגיה מורכבת ותיארך זמן) 

היום התכנסה ועדת הכנסת לדון בבקשה לשלול את זכויותיה ח"כ זועבי. הוועדה החליטה להמליץ בפני מליאת הכנסת לשלול חלק מזכויותיה של ח"כ זועבי. היא לא תוכל להשתמש בדרכון דיפלומטי והכנסת לא תשתתף בהוצאות משפטיות במסגרת עבודתה.

כמו כן העצומה עתידה להגיע אל יו"ר הכנסת מר ראובן ריבלין .

תודה לכולכם שתמכתם ועזרתם להגיע ליעד!

שני, אזרחית מודאגת (עכשיו קצת פחות)

ציר הזמן של העצומה

06/06/2010
העצומה השיגה 100,000 חתימות!
04/06/2010
העצומה השיגה 75,000 חתימות!
03/06/2010
העצומה השיגה 50,000 חתימות!
02/06/2010
העצומה השיגה 10,000 חתימות!
02/06/2010
העצומה נפתחה