נתניה עיר ללא מוסיקה

נתניה עיר ללא מוסיקה

מספר חתימות

902
 
10,000  

מורי הקונסרבטוריון נתניה מצויים במאבק על תנאי העסקתם מזה זמן רב מאוד. למעשה מדובר על תקופה בת חמש שנים תמימות רצופת ניסיונות לגיבוש חוזה קיבוצי הוגן לכלל המורים בקונסרבטוריון.

לידיעתכם, מעל 15 שנים לא עודכן שכר המורים כלל. מורים ותיקים מתוגמלים ברמה מינימלית ביותר אשר אינה משקפת כלל את יכולתם המקצועית והוותק העצום שרכשו לאורך השנים. כלל המורים סובלים מתנאי העסקה מחפירים, רמות שכר מעליבות, היעדר משכורת בחודש אוגוסט, היעדר דמי חופשה והיעדר הטבות סוציאליות המקובלות במוסדות חינוכיים מקבילים ברחבי הארץ.

פרנסי העיר אינם מגלים כל רצון ללכת לקראת המורים ולקדם את תנאי העסקתם. עיריית נתניה נהנית להתפאר במוסד המפואר ובהישגיו המקצועיים הנפלאים, אשר לא פעם מוצאים ביטוי בקונצרטים פומביים בארץ ובעולם. גאוותם של ראשי העיר מסתכמת בברכות נימוסין, שאינן מוצאות כל ביטוי בשיפור תנאי המורים המסורים. לאחרונה אף זכה הקונסרבטוריון בדירוג הגבוה ביותר מטעם הפיקוח על החינוך המוסיקלי במשרד החינוך. דירוג זה מבטא את העבודה המיטבית של צוות המורים המתבטאת במגוון גופי הביצוע וכיתות התיאוריה ברמה מובילה בקנה מידה ארצי.המתבטאת במגוון גופי הביצוע וכיתות התיאוריה ברמה מובילה בקנה מידה ארצי.המתבטאת במגוון גופי הביצוע וכיתות התיאוריה ברמה מובילה בקנה מידה ארצי.

- אנו קוראים לכל מוסיקאי, אומן, שוחר תרבות או כל אדם אשר מבין את חשיבות החינוך המוסיקאלי, הן ביצירת מוסיקאים עתידיים וקהלים עתידיים כמו כן הקניית ערכים שלא יסולאו בפז להביע את סלידתו ומחאתו כלפי עיריית נתניה המזלזלת כך בחינוך המוסיקאלי ובתושביה. 

- כמו כן אנו קוראים לכל מוסיקאי ישראל לא לשתף פעולה עם עירייה כל עוד היא פוגעת ורומסת את צור מחצבנו בצורה כה גסה

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

18/05/2017
העצומה השיגה 500 חתימות!
17/05/2017
העצומה נפתחה