די להשפלה! חילונים לא קונים יינות רמת הגולן

די להשפלה! חילונים לא קונים יינות רמת הגולן

מספר חתימות

261
 
250  

"יהודים הצילו נא!! יהודים חושו ועיזרו! אוי לנו כי אבדנו!" נשמעו זעקות שבר איומות שעלו בחלל רמת הגולן והגיעו עד דמשק. 

"מה קרה? תזעיקו מחפרון! דחוף! ותסלקו את הנבלה הזו מכאן. הוא הורס אותנו!" ייבב מנהל התפעול תוך שהוא מכתיב למשאבי אנוש את מכתב הפיטורין.

"אבל מה עשיתי?" בכה הגבר המבוגר שרוח קלה בידרה את שיער השיבה שלו. "מה כבר עשיתי?"

"אתה עוד שואל? אתה נגעת בחביות בלי כיסוי ראש! ולפני שבוע החוקר הפרטי שלנו גילה שבשבת האחרונה הלכת ועבאת את תחום השבת! אתה גרוע מגוי! אתה חילוני!! עכש את כל החביות האלו, את כל בציר 2019 אנחנו צריכים לבער מכאן לפני שיפסלו לנו הכול!"  צרח עליו מנהל המכירות. 

"עוף לנו מהעיניים, אבל לפני כן תקנה עוד ארגז יין ובלי הנחת עובד או שגם לא תקבל פיצויים," סנן המנכ"ל בין שיניו, "אני מתקשר לרבנות אולי נצליח עוד להציל כמה חביות. הרב חבר שלי ואולי נוכל להחליק את זה. נדמה לי שיש לו איזה אחיין שמחפש עבודה."

לכאורה תסריט דמיוני אבל לא רחוק מהמציאות המתרחשת ביקב רמת הגולן. אם עובד חילוני נוגע ביין במהלך הייצור - היין מושלך כטריפה. רק שומרי שבת חובשי כיפה רשאים לעבוד בייצור היין ביינות יקב רמת הגולן. 

יקב רמת הגולן עושה יינות לא רעים, יש שיאמרו שאפילו משובחים, אלו יינות שנכמכרים ברובם לציבור החילוני. יותר מ-80% מהתפוקה נמכרים לחילונים אשר בעיני יקב רמת הגולן הם טמאים וארורים להכנת היין .

אז חילונים יקרים בוא ונמשיך להיות טמאים ולא נטמא את בקבוקי היין של יקב רמת הגולן ונשאיר אותם טהורים לעד על המדפים.. 

חילונים, לא קונים יינות רמת הגולן. נקודה. סימן קריאה!

חיתמו והפיצו!

נ.ב הם גם לא רוכשים בקבוקים מפניציה ("איכות ירודה, לטענתם") שהחרדים מחרימים ומביאים לפשיטת רגל ופיטורי 250 עובדים (רובם חילונים)

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

09/06/2019
העצומה השיגה 100 חתימות!
08/06/2019
העצומה נפתחה