טיפול מיידי בפיתוח שכונת נופי השמש ורמת נריה 5 שנים אחרי איכלוס

טיפול מיידי בפיתוח שכונת נופי השמש ורמת נריה 5 שנים אחרי איכלוס

מספר חתימות

268
 
300  
אנו תושבי שכונת נופי נריה והסתוונית, מוחים על הזנחת פיתוח ותשתיות שכונתנו מזה 12 שנים, ועומדים על כך להביא שינוי ומהר.
אנו מייצגים 60 משפחות בעלות וותק  של מעל לעשור ועוד 132 משפחות עם וותק של מעל 5 שנים.
במהלך כל הזמן הזה לא בוצע שום פיתוח תשתיתי תכנוני בטיחותי בשכונתנו והסכנות לא מאחרות להגיע. מראשון הבניינים ועד לאחרון אין ולו מעבר חציה אחד, וזאת על אף הגנים והמסגרות חינוך לגיל הרך הרבות שקיימות בשכונה, שום סימון הפרדה על הכבישים, אין חניות מוסדרות לבאי המסגרות, גן שעשועים שמספיק לקבוצה של 30 משפחות בקושי, אין ניקוש עשבים וכבר נצפו כמה נחשים מהלכים בין הבניינים וזה רק עניין של זמן עד שההזנחה תגבה קורבן.גדרות הפח המקיפות אותנו מכל הכיוונים כמו שכונת פחונים.
 
התקיימו מספר רב של פגישות של נציגי השכונה מול גורמי עירייה רבים, ובכללם מהנדס העיר, ראש אגף שפע, אדריכלית העיר, מנכל העיריה סגן ראש העיר ועוד. פגישות אלה העלו חרס ונותרנו כלעומת שבאנו. ובכל זאת נשלחו אין ספור מיילים, סיכומי פגישות, וסיורים בשטח עם כל הנוגעים בעניין, עד שבסוף קיבלנו הנחיה כי עלינו לרדוף בעצמנו אחרי היזם "שברח"  לפני סיום התחייבויותיו מאחר וקבל טופס 4 מהעירייה הרבה לפני גמר עבודה!
כיום המצב הוא שהאחריות נזרקת בין היזם לעירייה באי אלו תואנות, ואף אחד לא לוקח אחריות לטיפול במפגעים הבטיחותיים והתכנוניים של השכונה. אנו דורשים מהעירייה לטפל באופן מידי בשכונתנו המוזנחת בין אם מול היזם בהפעלת כל מנגנוני האכיפה שברשותם לנושא זה, ובין אם על ידם. אנו משלמים ארנונה מכובדת מאוד ודורשים לקבל שירותים בסיסיים אלמנטריים המגיעים לכל תושב .
שכונת נופי נריה.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

10/07/2018
העצומה השיגה 100 חתימות!
10/07/2018
העצומה נפתחה