דורשים להעביר את המבחן במתקדמים ב' לזום

אין תמונה

מספר חתימות

0
 
80  
פורסם בתאריך: 10/01/2022
 

אנו מתנגדים בתוקף שהמבחן ייעשה במכללה, בשל הסיבות שלהלן:

1. המבחן באנגלית הוא הראשון בלוח מבחנים, על כן, ככל שתהיה הדבקה או כניסה לבידוד בעקבות כך - הדבר משליך באופן ישיר על המבחנים שלאחר מכן, להם משקל רב - הן מבחינת רמת הקושי והן מבחינת כמות נ"ז.

2. אם ההחלטה היא כי כלל המבחנים מתבצעים בזום, איו אנו רואים סיבה מהותית להחריג באופן דווקני את הבחינה באנגלית. למעלה מן הצורך לציין כי הקורס באנגלית הוא 2 נ"ז בסך הכל. 

3. בשנת לימודים אשתקד, בימים  אשר התחלואה זהה ואף פחות עוצמתית, המבחן התקיים בזום. נשאלת השאלה - מדוע יש אי שיוויון שפוגע בנו משמעותית כסטודנטים, ומאלץ אותנו לבחור אילו בחינה חשובה יותר על מנת לא להידבק לקראת הבחינה הבאה. שוויון הוא ערך שמקודם בפקולטה למשפטים מהיום הראשון.

4. אם יהיו חולי קורונה או כאלו שנחשפו למאומתים הם לא יוכלו לבצע את המבחן בין כה וכה. לעומת זאת, כאשר הבחינה תתבצע ב-ZOOM, גם מבודדים יוכלו להיבחן. 

5. יש סטודנטים בקבוצות סיכון וההחלטה הזו פוגעת בהם באופן מהותי ואף מסכנת את חייהם. לא זאת אף זאת, לרובנו יש אחריות על מעגלים נוספים. לקיחת הסיכון הזו, מטילה סיכון ואחריות עלינו.

6 מניסיון עבר, אנו יודעים כי לעיתים סטודנטים שמודיעים לכך שהם מאומתים לקורונה מגיעים בכל זאת למבחנים על מנת לא לפספס את המועד, דבר שיגרום להדבקה המונית. יותר מכך, בעיקר כעת שהבדיקות הן בתיות בלבד כך שניתן להחצין את הסיכון הלאה בלי שמשרד הבריאות מודע לחולים.

נודה לטיפול בהקדם כי במידה והדבר לא ישתנה, כולנו כהחלטה קולקטיבית לא נגיע לבחינה.

תודה מראש

כלל קורס מתקדמים ב.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו