הצילו את נוער הר חומה!

הצילו את נוער הר חומה!

מספר חתימות

583
 
1,500  

שכונת חומת שמואל הינה שכונה צעירה, המתפתחת במהירות גדולה, וחיים בה כיום למעלה מ 25000 תושבים, ומתוכם למעלה מ 2500 בני ובנות נוער.

עבור בני הנוער מתקיימות מספר מסגרות לחינוך משלים- חוגי העשרה, מרכזי למידה, פעילויות מניעה וטיפול, קבוצות רחוב, מועדונים, תנועות נוער, הכנה לצבא, מנהיגות ועוד. רבים מפעילויות אלו מתקיימות כיום בחוץ, ברחוב, ללא קורת גג בקיץ ובחורף, על כל המשתמע מכך. כל מי שעיניו בראשו מבין כי לא ניתן לקיים פעילות תוכן, ועומק כאשר האווירה היא מופקרת, אווירה רחובית ללא תחושת בית.

לאחרונה התבשרנו כי ניתנה הוראה לפנות את המבנה היחיד של מחלקת הנוער בשכונה (!) מכיוון שמדובר במבנה יביל, שאינו תואם את מדיניות ניראות השכונות בעיר. אנו מבקשים ודורשים כי מתוך מתחם הקראוונים הגדול המצוי בכניסה לשכונתנו (תחנת משטרה, כיבוי אש, בית כנסת ותלמוד תורה) אנו נקבל אישור להישאר באופן זמני ולהוסיף לו מבנה אחד נוסף עד שיסיימו לתכנן ולבנות את "מרכז החיים" לשכונה, בו מתוכננת מחלקה עבור הנוער ופעילויות השונות.

מתחם זה ישמש אותנו באופן זמני עבור פעילויות הנוער השונות, כולל פעילויות תנועות הילדים והנוער (בני עקיבא, אריאל, ועוז) במתחם גדול אותו ניתן יהיה לשפר בניראותו החיצונית על ידי חיפוי עץ או אבן על מנת שלא לכער את הכניסה לשכונתנו.

ובנוסף, לדאוג לרווחת צרכי מבני הנוער השונים מתוך התכנון השכונתי.

ולראיה, באנו על החתום תושבי הר חומה

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

12/08/2017
העצומה השיגה 500 חתימות!
10/08/2017
העצומה השיגה 100 חתימות!
10/08/2017
העצומה נפתחה