המאבק למען נוער קרית משה גבעת שאול

המאבק למען נוער קרית משה גבעת שאול

מספר חתימות

152
 
3,000  
הורים יקרים שלום רב, 
 
אנו פונים אליכם בצורה דחופה ע"מ לצרף אתכם למאבק למען נוער השכונה.
 
בשכונה כיום אין רכזת נוער מתפקד בתשלום מזה כחצי שנה. אין מנהל יחידת נוער בשטח כבר שנה ואין פעילות של קידום נוער לבנים. תנועת אריאל חסרת מבנה ראוי, ותנועת בני עקיבא מיועדת לגירוש מהמתחם בו יושבת בתום שנת 2017 כשאין פיתרון ראוי שמוצע לה.
 
תנועת נוער חדשה שקמה בשכונה "דרך ארץ" המונה כ150 חניכים חסרת מבנה ותקציבים.
 
 
אנו פותחים במאבק מול העירייה והגופים הרלוונטיים בבקשה להחזיר את התקצוב המגיע לנו כאזרחים וכתושבי העיר, המשלמים ארנונה בין הגבוהות בעיר, ומעמידים כאן דורות של נוער נפלא. מגיעה לנו ההשקעה המוניציפאלית בנוער, הילדים של כולנו.
 
*מפגש הורים בנושא יתקיים במוצ"ש הקרוב כ"ד אייר, בשעה 21:30 בסניף בני עקיבא ברחוב בן ציון/סירקיס ובו נסביר את השתלשלות הדברים וכיצד ניתן לסייע. 
 
לצורך המאבק אנו זקוקים גם למשאבים כספיים. 
 
אנו מניעים את המאבק בהדרגתיות ולכן כרגע אנו זקוקים לאמצעי פרסום כמו – פלאיירים, שלטי בד, חומרי צביעה, סטיקרים וכו. הדברים האלה עולים כסף ועד עכשיו תנועות הנוער וכמה תושבים מימנו מכיסם אך זה קשה מאוד להתנהל ככה.
 
מייל המאבק: [email protected]
 
 
אם ברצונכם לתרום גם ניתן להעביר את הכסף אל משפחת דוויק דרך הילדים או אל תיבת הדואר אליעזר הלוי 31/3 או לבית המשפחה ישירות ברחוב הרב נורוק 2. מי שרוצה ליצור קשר לגבי קבלות ובירור ניהול הכסף מוזמן לפנות לדבורה דוויק – 0545509400
לפרטים והסבר נןסף ניתן לפנות למייל-
בתודה ובהערכה רבה, נוער השכונה.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

18/05/2017
העצומה השיגה 100 חתימות!
18/05/2017
העצומה נפתחה