העם דורש חשבון נפש של ערכים

העם דורש חשבון נפש של ערכים

מספר חתימות

261
 
1,000  

אנו אזרחי מדינת ישראל, אזרחי העולם החופשי, בני אנוש, בני אדם בעלי מוסר פשוט טבעי ובריא, מסרבים לומר "אמן" לערכי תרבות הנאורות ודורשים להטיל בהם ספק. גם אם הם מעוגנים בחוק הבינלאומי! (אשר גם הוא תוצאה של קונספציות וערכים ברי ספק). ערכים כגון:

1. הכלה - נכונותה של מדינת ישראל לנהוג על פי שיטת "קוברים הולכים", או "מי הבא בתור, מי בתור הבא" בנושא הטרור, אינה מקובלת! אנו דורשים מן המדינה שלנו לעשות כל שביכולתה כדי להגן עלינו מפני הטרור. זה אומר עונש מוות למחבלים (הטרור היהודי אינו בר השוואה לערבי ולא נדרש עונש מוות כדי להגן על הערבים מפניו). הפיכת הטרור לבלתי כדאי על ידי פגיעה כואבת באינטרסים הפלסטינים. אם זה על ידי הפקעת שטחים, הפקעת כספים, הטלת פיצויי עתק עבור הקורבנות, ביטול מחוות, הטלת סגרים כלליים וסגר פרטני ממושך לכל אזור ממנו יוצא פיגוע.

אישור לסרב להעסיק ערבים. שלילת תושבות, שלילת אזרחות, גירוש. תנאי אמנת ז'נבה מינימליים לאסירים ביטחוניים. התייחסות רשמית אל המחבלים ושולחיהם כפי שהם באמת: חלאות אדם, אספסוף מוסת שטוף שנאה. הצגת ההסתה הערבית (לרבות הגלוריפיקציה והאדרת השהידים) בקמפיין מסודר מטעם מדינת ישראל ודרישה מהעולם להצטרף להפיכת הטרור לבלתי כדאי. תוך האשמה חד משמעית שמי שאינו עושה כן אחראי לרצח יהודים! היעזרות באינטלקטואלים כדי להפריך את האמונה התפלה כאילו הם רוצחים כי הם כבושים מסכנים מיואשים המשתוקקים לאופק מדיני. דם יהודי אינו הפקר ומדינת היהודים תעשה כל שביכולתה, כולל הכל, להגן על אזרחיה.

2. איסור לאכוף את חוק עונש המוות למחבלים (הקיים בחוק הצבאי) - גם אם אין בכך הרתעה יש בכך צדק, חיסכון כספי וכמובן מניעת שחרור. לא יתכן ש"כנופיית נאורים" תכפה את הקונספציות שלה על מדינה שלמה, זה לא דמוקרטי! אנו דורשים משאל עם על עונש מוות למחבלים ובמידה שזה יהיה רצון העם יש להחילו!

3. איסור על ענישה קיבוצית - יש לערוך דיון ציבורי בשיתוף אנשי מדע, אינטלקטואלים ומזרחנים מומחים ולהחליט האם המאבק הישראלי ערבי הוא מאבק לאומי או פרטני. אם מדובר במאבק פרטני הרי שהמשטרה צריכה לרדוף אחרי כל פושע בנפרד. אם מדובר במלחמה לאומית, הרי יש לגבות מחיר מהציבור הערבי כולו!

4. ענישה מידתית, כח בלתי פרופורציונאלי - המידה הראויה להפעלת כח היא המידה המינמלית שתצליח לשמור על ביטחון הציבור. הרעיון שצריך שוטר אחד על גנב אחד הוא מטופש. כך גם הרעיון שעל כל ערבי הרוג צריך יהודי הרוג. המטרה תקדש את האמצעים, הכח יתוכנן בהתאם כדי שיוכל למלא את מטרתו במהירות וביעילות.

5. עליונות מוסרית - אנו מתנגדים לערך הגזעני והמתנשא הזה. עם כל הכבוד לקונספציות של תרבות הנאורות, אי אפשר לומר באותה הנשימה: הם בדיוק כמונו, אבל אנחנו לא נרד לרמה שלהם... אנחנו מוכנים להסתפק במוסר נמוך יותר תמורת ערך שעבורנו חשוב לאין ערוך: החיים! אנחנו רוצים את הילדים שלנו חיים. נושמים. עומדים על הקרקע ולא שוכבים מתחתיה. אין אנו מוכנים להקריב ולו בן אחד שלנו למען הגנה על אזרחי האוייב.

אנו דורשים מצה"ל להשתמש באש כדי להגן על בנינו (כפי שהיה במבצעים קודמים) ולא להשתמש בחיילינו כדי להגן על אזרחי האוייב (כפי שהיה בצוק איתן)! זאת אנו דורשים גם אם גולדסטון יצעק, ושאבעס יצרח, ובאן יצווח, ונאווי ינבח. מי שרוצה עליונות מוסרית שיקריב את בנו, ושלא יעז אפילו להעלות על דעתו להיות נדיב על חשבון בנים של אחרים! מבחינתנו אפשר להקים אוגדת שמאלנים והיא במקום לבקר, תלחם על פי הסטנדרטים שלה בעצמה. שתכנס לעזה עם טנקים מוסריים, תשגר פגזים מוסריים ותפוצץ פצצות מוסריות על טהרת שיקול דעתה המוסרי.

6. גזענות - הטרור הרוחני של השמאל צריך להפסק! כמאה אחוז מערביי ישראל על המוניהם ומנהיגיהם תומכים בעצמם! (כלומר תומכים בצד הערבי בסכסוך הישראלי ערבי). זו לא גזענות - זו מציאות! זו לא הסתה - זאת עובדה! העם היהודי נמצא במאבק כבר למעלה ממאה שנה עם הערבים, והענקת תעודה כחולה לערבי לא הופכת אותו לחבר בהסתדרות הציונית בכל נימי נפשו ומאודו. התרבות הערבית שונה מאיתנו, והרצון להתבדל ולהפריד בין התרבויות הוא טבעי ולגיטימי. צביון הוא ערך עליון! מדינת ישראל היא מדינה יהודית עם שפה עברית וצביון ישראלי. זכותם של היהודים למדינה משלהם. מי שמשווה את הצביונות לגזענות הוא טרוריסט! עשרות אלפי יהודים לא נפלו במערכות ישראל כדי להקים כאן מדינת כל אזרחיה. לא זה היה חזונם של הרצל ובן גוריון. מי שהדמוקרטיה כאן לא מספיק טובה לאנינות טעמו רשאי להגר לעזה או למדינה ערבית או אחרת על פי העדפתו.

7. רב תרבותיות - אנו מכריזים בזאת כי הניסוי האידיוטי בתבל נכשל! רב תרבותיות של תרבות ערב עם מערב, לא הולך! מי שנהרות של דם לא הספיקו לו כדי להבין זאת, יקבל אוקיאנוסים. אירופה הולכת ומתאסלמת נגד עינינו וללא התפכחות מקונספציות אוויליות, תוך כמה שנים היא תהפוך ליבשת מוסלמית. אנו דורשים התערבותם של מומחי מדע כדי להבהיר לעולם שאנו נמצאים בעיצומה של מלחמת עולם, מלחמת ציוויליזציות בה תרבות ערב מנסה (ובינתיים מתקדמת בכלל לא רע) לכבוש את תרבות המערב.

8. עידוד השימוש באזרחים כבשר תותחים - אנו מערערים על הקונספציה האווילית לפיה יש להמנע מלהלחם כהלכה כאשר יש אזרחים חפים מפשע בלתי מעורבים בסביבה. התוצאה של הקונספציה הטריוויאלית לכאורה הזו אך הנוראה בפועל היא הפיכת הטרור לטרנד הכי לוהט בתקופתנו ולמגיפה שאינה ברת הדברה. השימוש באזרחים כבמגינים אנושיים הופך להיות הנשק המושלם והתוצאה הסופית היא שהרבה, הרבה, הרבה יותר אזרחים נהרגים ונשחטים בעינויים מזוועים.

מלחמה צריך להכריע! ומהר! עם טרור לא מדברים - טרור מדבירים! יש להשמיד במיידית כל מקור שיגור גם אם הוא מדופן באזרחים! חובתו של כל צד להגן על עצמו ורק לאחר שעשה זאת בצורה יעילה, עליו לשקול בעדיפות שניה להמנע מפגיעה באזרחי האוייב. אילו טרומן וצ'רצ'יל היו חיים על פי ערכי תקופתנו, נשיא ארה"ב היום היה יפני ונשיא האיחוד האירופי היה נאצי... הערכים שלנו יפים, מוסריים, נאים, אך לא מציאותיים.

שורה תחתונה: זה שהנאורים מעריצים את עצמם זה יפה מאוד מצידם. אבל להפוך את הערכים והקונספציות שלהם לקודש קודשים שכולנו אנוסים לחיות ובעיקר למות לפיהם מבלי יכולת להתנגד, זה פסול ובלתי דמוקרטי בעליל! אלו ערכים שאיש לא בחר ואיש לא בחן, איש לא ערער ואיש לא הרהר. שום פילוסוף לא הטיל בהם ספק. גמרנו. בשלה העת להטיל ספק גם במה שחובבי חופש הביטוי לא מרשים להעלות על הדעת. תודה.

העצומה מוקדשת לזכרה של שלומית קריגמן ז"ל. באשר לקורבן הטרור הבא חובתנו לשאול את עצמנו האם באמת עשינו הכל, אבל באמת הכל, כדי למנוע את הקרבתו. תודה.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

30/01/2016
העצומה השיגה 100 חתימות!
28/01/2016
העצומה השיגה 50 חתימות!
26/01/2016
העצומה נפתחה