מיגון מעון נעמת שי ברחובות

מיגון מעון נעמת שי ברחובות

מספר חתימות

67
 
100  

אנו הורים לתינוקות ולפעוטות במעון נעמת שי ברחובות שנת תש"ף, מבקשים מענה ראוי ואחראי לביטחון ילדינו במקרה של איום טילים על העיר רחובות.

לאורך השנים טווח הרקטות המשוגרות מרצועת עזה לכיוון ישראל הלך וגדל והיום, בעת הסלמה כל ערי השפלה והמרכז נתונות להפרת שגרה ולאיום ממשי.

העיר רחובות נמצאת כ45 ק"מ מהרצועה, ונקראת לא אחת לחזור לשגרה בהנחיית פיקוד העורף, בעוד בישובים הנמצאים כ5 ק"מ בלבד מערבית או דרומית אליה, הנחיית פיקוד העורף היא התנהלות חירום.

אנחנו ההורים מתבקשים לשלוח את היקרים לנו מכל; בנותינו ובנינו התינוקות והפעוטות ליום רגיל במעון, בשעה שצלילי האזעקות מהיישובים הסמוכים והדי הרקטות המתפוצצות (בשמיים או בפגיעות ישירות) נשמעים ונצפים קרובים אלינו מאוד ולא נותנים מנוחה לנפשנו.

אנו מתבקשים להשיב את ילדינו שאינם עצמאיים עדיין, למקום שאין בו שום מרחב מוגן רלוונטי ושבהוראת מחלקת הביטחון העירונית, בשעת אזעקה יש לפעול כאילו נמצאים בשטח פתוח: לשכב על הבטן על הרצפה ולכסות את הראש בידיים. למיותר לציין שהוראה זו אינה מתקבלת על הדעת כאשר מדובר בתינוקות בגילי 3 חודשים עד שנה, הרי בשעת הסלמה, לא היינו שולחים את ילדינו לפעילות בשטח פתוח.

אנו דורשים כי יותקנו במעון נעמת שי אמצעי מיגון רלוונטיים שישמרו על ילדינו במקרה של איום רקטי.

ועל זאת באנו על החתום, הורי ילדי הגן:

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

13/11/2019
העצומה השיגה 50 חתימות!
13/11/2019
העצומה נפתחה