החזירו את שעורי המוסיקה לגנים בנתניה

החזירו את שעורי המוסיקה לגנים בנתניה

מספר חתימות

1,544
 
1,000  

בעקבות סכסוך בין ועד ההורים של נתניה והעירייה הוחלט לבטל את שעורי המוסיקה, ובמקום זאת קיבלנו עדכון על ועדה או משהו דומה שתבחן נושא חלופי אחרי החגים.

הועד טוען שהעירייה לא יודעת מה קרה לכסף שנגבה עבור שעורים אלו.

מצד שני מי אלו אנשי ועד ההורים ומי מינה אותם לייצג אותנו? לא קיבלנו עדכון שיש ועד כזה בכלל ומי ממנה אותו.

חברים - את הסכסוך הזה לא תעשו על גב הילדים שלנו! אנשי הועד, דרישותיכם לבטל חוג סתם כך מוגזמות ואולי כדאי שתפנו אתם להורים!

עיריית נתניה - אם אכן נעלם כסף החזירו אותו לאלתר! אתם יכולים למשל לבטל ימי חופשה והבראה שלכם, או לבטל כמה דוברים, או אולי לא לבזבז על בית עירייה חדש ומפונפן ולהשקיע, כן להשקיע! בחינוך.

הורים יקרים, הצטרפו לעצומה כדי שהעירייה תעשה משהו ותחזיר את החוגים עוד השבוע! והועד מטעם עצמו, בבקשה תעשו מלחמות על גביכם ולא על גב הילדים שלנו.

במידה ואכן ״נעלם לו כסף״ מקופת העירייה, אנו נפנה למשרד הפנים, למשרד מבקר המדינה ואף למערכת המשפט ונברר מה קורה עם המיסים שלנו! אבל החוג יוחזר בכל מקרה. ויפה שעה קודם.

*וסתם להערה, מורות המוסיקה מכינות את הילדים למסיבות חנוכה, לסוף שנה, וגם מלמדות אותם קצת קולטורה. חלק גדול מהמסיבות האלה יבוטלו! 

**חינוך צריך להיות מגוון, וכיף , ולא רק חשבון ומסורת. מוחו של הילד מתפתח עם עושר המידע אליו הוא נחשף, וכן, כדאי שהילדים ילמדו גם את תרבות ההקשבה והשירה.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

10/09/2019
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
09/09/2019
העצומה השיגה 500 חתימות!
09/09/2019
העצומה נפתחה