מיגון ביהס היסודי ידלין- ראשון לציון

אין תמונה

מספר חתימות

עד כה נאספו: 290 חתימות.

לכבוד ראש העיר מר רז קינסטליך,

אנחנו פונים אליך במקביל ובנוסף להנהגת הורים של ביה"ס ידלין וזאת על מנת להביע את האכזבה והייאוש שלנו מטיפולך וטיפול קודמך בתפקיד בביה"ס ידלין. 

כידוע לך, ביה"ס ידלין הינו מבתי הספר הוותיקים בעיר. בית ספר נחשב  שמגיעים אליו תלמידי מרחבי כל ראשון לציון. הוא שוכן במבנה ישן אשר לטענת העירייה מיועד לשיפוץ. כבר עשור שהוא מיועד לשיפוץ ודבר לא קרה. בשנים האחרונות אנחנו חווים סבבי לחימה ארוכים. שנה אחר שנה ילדינו נשארים בבית וזאת בהעדר מרחבים מוגנים מספקים. כיום אנחנו חווים את הסבב הנורא מכולם, מלחמה איומה. נציין גם שבסבבים האחרונים, לא פעם ציינתם כי ביה"ס ממוגן וניתן לשלוח את ילדינו. היום, אנחנו פשוט מבינים שסיכנתם את חיי ילדינו. המצב הזה נפסק כאן ועכשיו! 

כבר למעלה מחודש שילדינו לא פקדו את ספסל ביה"ס. אנחנו מבינים שבהתחלה המצב היה בלתי אפשרי, אך כעת גם כאשר ביה"ס אחרים בעיר ובערים אחרות חוזרים לשגרה, עבור ילדינו, השגרה הפכה לשגרת זום ועושה רושם שאין כוונה להחזיר אותם לביה"ס בצורה רציפה וכל זאת   ההזנחה החמורה רבת השנים של העירייה. 

כיתות א ו-ב לומדים 4 פעמים בשבוע, כתות ג ו-ד 3 פעמים בשבוע. ושכבת ה- ו פעמיים בשבוע בביה"ס אחר בפרס נובל. מה שאומר שהורים שאינם ניידים ילדיהם לא מגיעים לביה"ס בכלל! ישנם ילדים בראשון לציון שלמעלה מחודש, לא פגשו את חבריהם ולא למדו הנזקים ידועים ואין צורך להרחיב. 

לא יתכן שהורים שאינם ניידים ולא יכולים להגיע לביה"ס מרוחק ירגישו אשמים על כך שהלמידה של ילדיהם נפגעת. ואלו שכן ניידים, צריכים להסביר למעסיק מדוע הם מגיעים לעבודה, במצב הטוב, בשעה 9 לאחר שחצו את כל העיר לשים את ילדיהם בביה"ס ב- 7:45 ולצאת מהעבודה  כבר ב- 12, ואלו הורים שעובדים באזור.

המצב הזה לא יכול להמשך! הוא  פוגע בבריאות ילדינו לא מאפשר יכולת החלמה וחזרה לשגרה!  המצב פוגע ברווחתם האישית, במצב הרגשי המעורער ממילא עקב מאורעות המלחמה, במצבם החברתי ובטח ובטח רק מקצין פערים לימודיים

הורים לא יכולים לחזור לעבוד והמשק דורש שיחזרו! לא יתכן שפרנסתם של אנשים תפגע בגלל אוזלת היד של העירייה!

אנחנו דורשים כי ביה"ס ידלין ימוגן במיידי! 

כפי שמצאתם פתרונות מיגוניים באזורים שונים בעיר, אנחנו מבקשים למצוא דרך למיגון בית הספר בצורה היעילה ביותר בזמן הקצר ביותר וזאת על מנת להימנע מנזק שעלול להיגרם לילדינו. 

נוסף לכך, בתקווה ועד שאלו יקרו, נבקש חלופה באזור גאוגרפי קרוב יותר לרוב אוכלוסיית ביה"ס על מנת שלא לגזול את מעט העצמאות שנותרה לילדים, אנחנו בטוחים כי קיים מבנה שתוכלו להשמיש עבור ילדינו ועבור צוות המורים לטובת למידה רציפה ופרונטלית. מזכירות לך שבית ספר ידלין מקבל תלמידים מרחבי כל העיר.

אנחנו דורשים שיגרה בריאה ורציפה לילדנו! 

קח על עצמך את אחריות חינוך ילדיי ראשון כפי שהתחייבת!

קח על עצמך את האחריות לשמירה על רצף תעסוקתי של התושבים!

אנחנו לא נשתוק ולא נמתין ולא נאפשר לפגיעה הזו בשגרת ובבריאות ילדנו ובפרנסה של משפחות שלמות להיפגע! 

אנחנו מבקשים שגרה לעצמנו מבלי שנדרש להתנצל או לפגוע בפרנסה של משפחות שלמות. בשנים האחרונות היו מספיק סבבי לחימה כדי שהעירייה תתעורר  ותמגן את ביה"ס אך לצערנו זה לא קרה וכעת מוטלת עליכם האחריות לעשות זאת או למצוא פתרונות אחרים במיידית ובכל מחיר. אנחנו לא נסכים ולא נאפשר את המשך המצב כמו שהוא.

בימים אלו יש הורים שמנצלים את ימי החופש האחרונים שנותרו להם ומשתמשים בכל תירוץ אפשרי של עבודה מהבית - גמישות וסבלנות המעסיקים פוקעת ,תנו לתושבי ראשון לציון לעבוד!

המשק חזר לשגרה, תנו לילדי ראשון לציון ללמוד!

על החתום,

הורים מודאגים משכבות א,ב, ג, ד, ה, ו בית ספר ידלין ראשון לציון

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

19/11/2023
העצומה השיגה 100 חתימות!
19/11/2023
העצומה נפתחה